S.K.I.L.L

1S.K.I.L.L.: Special Force 2 autorstwa studia Dragonfly jest to utrzymany w konwencji FPP wojenny shooter, gdzie wcielamy się w rolę żołnierza jednej z walczących na rozmaitych mapach stron i toczymy zacięte boje o zwycięstwo.

Gra opiera się na modelu F2P z mikropłatnościami, które na szczęście są w miarę wyważone, przez co gracze wydający na grę prawdziwe pieniądze nie uzyskają nad „szarakami” szczególnej przewagi – nasze umiejętności wciąż będą decydujące podczas wszelkich starć.

Skoro już o tym mówimy, na każdej z map w walce udział może wziąć maksymalnie szesnastu graczy, a do ich dyspozycji oddane zostały rozbudowane tryby gry: zaczynając od klasycznego Deathmatchu, którego celem jest wybicie wszystkich wrogów, przez dość unikalny Survival, gdzie wraz z trzema innymi graczami stawiamy czoła aż trzydziestu innym nas atakującym, kończąc wreszcie na Seizure, polegającym na kradzieży poufnych danych wroga, oraz Escape, gdzie jedna ze stron musi aktywować dwie stacje radiowe, a następnie w ciągu zaledwie trzydziestu sekund dostać się do punktu ewakuacyjnego.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • s k i l l
Zagraj teraz!

2 thoughts on “S.K.I.L.L

  1. Co tu dużo gadać , gra jest totalną że tak powiem brzydko kupą , optymalizacyjna tej gry daje wiele do życzenia , mam kartę graficzną GeForce GTX Titan i tni jak skurczybyk , po prostu ta gra to jedna wielka porażka , mamy małe naprawdę małe mapy w grze , kilka broni które możemy już najlepszą kupić na samym początku gry , a najlepsza broń to tutaj AK103 ( nie , nie AK47 tu takiej nie ma jest 103 ) , Ci którzy w grze zapłacą realną kasę to chociażby grali nogami wygrają cały mecz są wręcz nietykalni , osiągnąłem 20 lvl w tej grze i powiedziałem sobie dość ! w to się grać nie da , zaczynają się również cheaty dzieci i debile używające wspomagaczy , mamy takie coś jak Alien vs Gracz , szkoda tylko że alien wygląda jak biedronka albo co gorsza jednorożec świecący na niebiesko … po prostu ta gra to jedna wielka porażka . Nie polecam nawet wrogowi .

Dodaj komentarz