Boom Beach

Kolejne dziecko znanego, fińskiego studia Supercell (Clash of Clans, Hay Day). Boom Beach to gra strategiczna i całkowicie free to play. Owszem, można dokupić diamenty – ale bez tego da się osiągnąć sukces i zajść naprawdę wysoko.

Akcja gry toczy się na oceanie pełnym małych wysepek. Na jednej z nich rozbudowujemy swoją bazę, dokonując nieraz ważnych wyborów – czy iść w atak czy może obronę? Szkolimy również swoją armią, którą później atakuje się innych graczy lub bazy NPC. Oprócz pvp, codziennie pojawia się dodatkowy event, w którym można zdobyć bonusowe towary czy części potrzebne do zbudowania super mocnych broni na swojej wysepce. Aby urozmaicić grę, twórcy ciągle wprowadzają nowe elementy, od kolejnych poziomów, przez dodatkowe budyneczki, aż po event z super crabem!

Gracze lubiący prace w teamie mogą oczywiście dołączyć do tasku, w którym codziennie można wspólnie pokonywać specjalne operacje. Za każdą taką „OP” przypływa statek z cennymi nagrodami. Oprócz materiałów i złota, można na nim znaleźć również diamenty. Ta płatna waluta jest możliwa do zdobycia w wielu miejsca w grze, co czyni ją nie tylko przyjemną ale i zupełnie darmową.

Dodaj komentarz