Clash of Kings

Clash of Kings to wieloosobowa gra strategiczna czasu rzeczywistego przygotowana na urządzenia mobilne, jak smartfony i tablety obsługujące system Google Android. Wcielamy się w rolę władcy niewielkiego królestwa i dokładamy wszelkich starań, aby przez kolejne podboje oraz rozwój ekonomiczny doprowadzić je do rangi prawdziwego mocarstwa oraz przejęcie kontroli nad wszystkimi siedmioma imperiami umieszczonym w krainie fantasy.

Jak w większości tego typu produkcji, musimy zadbać o rozwój poprzez budowanie różnorakich struktur wydobywczych jak tartaki i kamieniołomy, a także odpowiednie struktury obronne: między innymi mury oraz wieże, aby chociaż przez pierwsze dni móc utrzymać swój zamek przed atakami zarówno żywych graczy, jak i komputerowych napastników. Nie możemy też zapomnieć o rekrutowaniu wojsk, celem podbicia dalszych krain oraz obrony już zagarniętych terytoriów.

Clash of Kings posiada dopracowaną, ręcznie rysowaną grafikę oraz udźwiękowienie, co staje się jednak już standardem w grach na system Android. Mechanika zaś, przy dobrym połączeniu z Internetem sprawuje się bardzo dobrze, jednostki wystarczająco szybko odpowiadają na nasze rozkazy a rozgrywka „nie tnie się”. Problemem gry z punktu widzenia zbalansowania pomiędzy graczami są różnego rodzaju udogodnienia za prawdziwe pieniądze, które zdecydowanie za łatwo mogą zostać wykorzystane do osiągnięcia nieuczciwej przewagi nad konkurentami.

Zagraj teraz!

One thought on “Clash of Kings

Dodaj komentarz