Rail Nation

Różnego rodzaju tycoony MMO przeznaczone na przeglądarki internetowe cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością, tak więc mamy mnóstwo tytułów koncentrujących się między innymi na rozwoju farmy, parku rozrywki czy innych tego typu obiektów oraz rywalizacji z pozostałymi graczami o czołowe miejsce w rankingu.

Mimo że ten gatunek wydaje się bardzo hermetyczny to zdarzają się w nim „powiewy świeżości”, czego doskonałym przykładem może być Rail Nation, gdzie wcielamy się w rolę zarządcy linii kolejowej i wypożyczamy nasze maszyny w celu transportu różnorakich dóbr w celu zdobycia popularności oraz wykonujemy inne tego typu zadania.Gra umożliwia nam na tworzenie własnych pociągów, modyfikowanie ich zarówno ze strony estetycznej, jak również przez odkrywanie nowych technologii i inwestycje poprawiające między innymi szybkość poruszania się po trasie.

Ponadto, oprócz rywalizacji z innymi właścicielami możemy również stworzyć korporację, w której skupiający się gracze będą czerpać wspólne profity w związku ze swoją działalnością.

Wszystko zostało opatrzone bardzo przyjemną dla oka trójwymiarową grafiką a sama produkcja znajduje się obecnie w fazie otwartych beta testów.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

Zagraj teraz!

2 thoughts on “Rail Nation

  1. Calkowicie odradzam gre… Administracja to kolko wzajemnej adoracji wprowadzajace panstwo policyjne w ktorym nie mozna powiedziec zlego slowa o ich pracy, psujaca atmosfere i wywolujaca ciagle konflikty. Za sformuowania typu: „to my stare dupy jestesmy :D”, „plaskodupie” lub „idz sie lecz” itp wylapiecie bany trwajace nawet dobe. Gra w takiej atmosferze jest nie do przyjecia… Pozdrawiam

Dodaj komentarz