Farmerama

Uprawa roli to bardzo ciężki kawałek chleba, ale czy można czerpać z niej rozrywkę. Jeśli gospodarujemy na wirtualnej ziemi, na pewno potrafi dostarczyć całe tony zabawy, a właśnie to oferuje nam producent gry Farmerama.

Zdobywa ona coraz więcej fanów dzięki swojej prostocie i przystępności.
Kazdy gracz może rozwijać swoją farmę według własnych upodobań, sadząć wybrane przez siebie rodzaje drzew, warzyw, kwiatów czy też zbóż, których nowe gatunki zdobywamy z każdym kolejnym poziomem doświadczenia. Urozmaiceniem są również zwierzęta, które możemy hodować równolegle z uprawą pola.
W grze dostępne są tez różnego rodzaju zabudowania, które pozwalaja na handel naszymi zbiorami, utrzymanie naszych zwierzaków w dobrej kondycji, produkując paszę dla nich, zbiornik na wodę, który przyspiesza dojrzewanie naszych plonów oraz obornik, z którego nawóz chroni pola przed zniszczeniem przez burzę oraz nadmierne deszcze.
Innowacyjnym elementem gry jest miasto, w którym można nabyć wszelkie elementy, potrzebne do rozwijania naszej farmy, takie jak marteriały do budowy nowych budynków, czy tez sadzonki i nasiona nowych roślin.

 

Atrakcyjnym miejscem w mieście jest rynek, który umożliwia handel pomiędzy graczami i sprzedaż naszych zbiorów.
Nawet dla młodszych uzytkowników, czy też osób nie zaznajomionych blisko z obsługą komputera, ta gra nie będzie stwarzać problemów w obsłudze i użytkowaniu, co jest jej bardzo duża zaletą.

 

Zagraj teraz!

Dodaj komentarz