War Thunder

War Thunder jest to produkcja MMO, która jest połączeniem cech wspomnianego gatunku, jak również symulatora powietrznych starć.

Akcja gry ma miejsce podczas II Wojny Światowej, gdzie możemy pokierować maszynami różnych stron konfliktu na mapach nie tylko polegających na klasycznym death matchu, ale też wymagających wykonania konkretnego celu.

Podczas walk graczom towarzyszyć będzie także artyleria, piechota, czołgi oraz inne oddziały sterowane przez sztuczną inteligencję. Odpowiedzialne za produkcję rosyjskie studio Gaijin nie chciało jednak tworzyć zwykłego shootera, gdzie wygrywałby ten, który posiada największy refleks oraz ewentualnie przedmioty z systemu mikropłatności.

Ulepszać naszą maszynę możemy przez zdobywanie kredytów za udział w walkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zwiększyć osiągi, zmodernizować broń i tak dalej.

 

W War Thunder ogromny nacisk został położony na realizm: musimy odpowiednio manewrować, a nawet nauczyć się startować tak, aby nie zostać natychmiast zestrzelonym lub nie powrócić po kilku sekundach na ziemię przy okazji rozbijając się o okoliczne skały czy drzewa.

Na szczęście, twórcy przygotowali dla początkujących tutorial oraz możliwość gry przeciwko komputerowi – samotnie lub z przyjaciółmi.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • mmorpg po polsku
  • gry mmo po polsku
  • gry po polsku
  • mmo po polsku
  • gry mmo online po polsku
Zagraj teraz!

4 thoughts on “War Thunder

Dodaj komentarz