Tibia

TibiaTibia to tytuł, który z pewnością kojarzy każdy fan gier MMORPG. Ta dosyć stara produkcja autorstwa studia CipSoft wciąż cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem ze strony graczy, głównie dzięki często wydawanym aktualizacjom zawierającym nowe stworzenia, przedmioty oraz lokacje.

W zasadzie, zabawa jest w pełni darmowa, jednakże ci, którzy decydują się na zabawę w trybie F2P nie mają najmniejszych szans w starciu z tymi, gotowymi wydać pieniądze na PACC – czyli premium dające dostęp do nowych lokacji oraz podnoszący poziom umiejętności naszej postaci.

Do naszej dyspozycji oddane zostały cztery klasy: Rycerz, Paladyn, Druid oraz Czarnoksiężnik, które, obiektywnie patrząc, są całkiem porządnie zbalansowane.

 

Bardzo dużą wadę produkcji stanowi rozwój naszej postaci: większość czasu spędzamy wycinając w pień hordy Bogu ducha winnych stworów, a niemal każde zadanie skupia się na wymordowaniu ich określonej liczby lub też zabiciu specjalnego okazu. Z kolei niewątpliwą zaletą Tibii jest jej klimat, tworzony przez weteranów produkcji.

1_play_button2

Dodaj komentarz