Kings Road

1303739218KingsRoad to produkcja studia Rumble Entertainment przeznaczona na przeglądarki internetowe i łączy w sobie elementy RPGa oraz typowego hack-n-slasha, przypominając w dużym stopniu Diablo oraz pokrewne gry. W proces produkcji gry zaangażowali się przede wszystkim wielu weteranów branży gier sieciowych pod koordynacją byłego szefa studia Pandemic.

Fabuła gry została osadzona w świecie fantasy, w którym niegdyś żyjące w pokoju i dobrobycie rasy pod przywództwem króla Alexandra cechującego się mądrością i rozwagą. Jednakże, pewnego dnia dobry monarcha ginie w niewyjaśnionych okolicznościach a z najgłębszych nor wyłaniają się plugawe siły ciemności pragnące przejąć władzę nad królestwem.

Pojawiają się również rozmaite zagrożenia mające swoje źródło na królewskim dworze – spiskująca arystokracja wspomaga siły ciemności w celu zdobycia osobistych korzyści, a mieszkańców zaczynają nękać najprzeróżniejsze stwory oraz pospolici bandyci.

Wcielając się w bohatera terroryzowanych ziem, przemierzymy rozmaite ziemie, stawimy czoła tajemniczej frakcji Całunu i, przy łucie szczęścia, uratujemy królestwo od zagłady.

Mechanizmy walki w grze, opierają się głównie na refleksie samego gracza, który może wybierać z najprzeróżniejszych rodzajów broni i zaklęć. Zadania, jakie zlecają nam postaci niezależne są dosyć zróżnicowane, a lokacje przyjemne dla oka oraz rozległe.

Czyniąc dalsze postępy w grze, odblokowujemy nowe jej elementy, jak możliwość ulepszania przedmiotów czy wreszcie grę drużynową. Oprócz tego, musimy oczywiście rozwijać naszą postać, zdobywając kolejne punkty doświadczenia i umiejętności.

1_play_button2

Dodaj komentarz