TERA

TERA: The Exiled Realm of Arborea to gra MMORPG koreańskiego studia Bluehole, która cieszy się dość dużą popularnością i całkiem niedawno przeszła na tryb darmowej rozgrywki połączonej z mikropłatnościami w celu przyciągnięcia jeszcze większej ilości zainteresowanych nie mogących sobie pozwolić na opłacanie abonamentu lub kupno kart pre-paid.

Jak w większości tego typu produkcji naszym zadaniem jest eksplorowanie ogromnego, otwartego świata, wykonywanie najprzeróżniejszych zadań oraz oczywiście rozwój naszego bohatera.

Tworząc naszego awatara możemy przebierać wśród różnorakich ras i, jak na przykład Ludzie, Elfy czy olbrzymy – Baraka klas, między innymi klasycznymi profesjami jak Wojownik, Łucznik czy Czarnoksiężnik, dzięki czemu rozgrywka staje się znacznie bardziej interesująca.

Bardzo ciekawie wykonany został system walki cechujący się dynamizmem(gra wylicza wartość ciosów zależnie od naszej pozycji i tak dalej), a nie skupiający wyłącznie na klikaniu oraz używaniu od czasu do czasu potężniejszej umiejętności.

Wszystko to spaja przepiękna oprawa graficzna wykorzystująca nowoczesne technologie.

 

Zagraj teraz!

Dodaj komentarz