Taichi Panda

Taichi Panda to gra z gatunku dungeon crawler z elementami typowego hack ‚n’ slasha przeznaczona na urządzenia wyposażone w system Android, gdzie wcielamy się w przedstawiciela tytułowego gatunku i stajemy do walki przemierzając różnorakie podziemia i lochy w świecie fantasy poszukując przygody oraz niezliczonych łupów.

Nim rozpoczniemy właściwą zabawę musimy wybrać jedną z czterech dostępnych klas postaci, z czego, co w pewien sposób ciekawe, dwie są „ludzkie”, a każda z nich posiada, co z kolei nie jest pewnie żadną nowością, unikalne zdolności oraz predyspozycje wpływające na styl gry oraz możliwości ich wykorzystania. Sama walka opiera się na typowym hack ‚n’ slashowym modelu – przy pomocy „tradycyjnej” broni lub zaklęć wycinamy w pień wszystkich wrogów na naszej drodze, zdobywamy nowe przedmioty, pokonujemy bossów oraz osiągamy kolejne poziomy doświadczenia, dzięki czemu zyskujemy kolejne umiejętności.

Taichi Panda pozwala nam walczyć również u boku naszych przyjaciół, zarówno przeciwko komputerowo sterowanym przeciwnikom jak też na arenach PvP oraz battlegroundach. Wszystkiego dopełnia ładna trójwymiarowa grafika oraz przyjemne dla oka efekty zaklęć i otoczenia.

Zagraj teraz!

One thought on “Taichi Panda

Dodaj komentarz