Polska wersja bety Survarium już dostępna – deweloperzy zapowiadają kolejne ułatwienia dla graczy z Polski.

Survarium LogoStudio Vostok Games nie przestaje dbać o polskich graczy – po zaoferowaniu im, jako jedynym na świecie, pudełkowej wersji gry już na tydzień przed rozpoczęciem ogólnodostępnego trybu open beta oraz przygotowaniu wyjątkowego eventu z masą atrakcji, który odbędzie się w Warszawie, wykonało kolejny gest w stronę polskich odbiorców. Jeszcze przed swoją oficjalną premierą gra Survarium została wzbogacona o polską wersję językową, a już 19. listopada zostanie uruchomiona oficjalna polska strona poświęcona grze. Patch zawierający m.in. polską wersję językową jest już dostępny do pobrania przez wszystkich graczy z dostępem do trybu beta Survarium. Pozostałe osoby mogą ubiegać się o wcześniejszy dostęp do gry pod adresem www.survarium.com.

 

 

„Widzimy olbrzymi potencjał i pasję polskich graczy i chcemy zapewnić im jak najlepsze doświadczenia w postapokaliptycznym uniwersum Survarium.” – komentuje Oleg Yavorsky, PR & marketing director w Vostok Games. Wychodząc naprzeciw potrzebom polskiej społeczności oficjalna strona gry doczeka się polskiego tłumaczenia jeszcze przed udostępnieniem otwartej bety, bo już w środę 19. listopada. Co więcej, Vostok Games prowadzi również nabór polskich moderatów swojego oficjalnego forum.

Survarium_01

Ukraińskie studio traktuje polską społeczność w wyjątkowy sposób. Tylko w Polsce, przy współpracy z firmą IMGN.PRO, ukaże się pudełkowa edycja specjalna gry, w której pojawi się wiele bonusów, jak chociażby wcześniejszy dostęp do gry, zestaw polskich emblematów do użytku w grze, wersja premium konta na trzy miesiące oraz  kod na walutę do wykorzystania w grze. Ponadto Polska została wyróżniona poprzez przygotowanie przedpremierowego wydarzenia dla graczy, które odbędzie się w Warszawie już 27. listopada.

Więcej informacji o Survarium na: http://www.surarium.com

Survarium_02

Survarium to sieciowy FPS free-to-play, którego akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym świecie spustoszonym przez katastrofę ekologiczną, która pozostawiła przy życiu tylko jednego człowieka na stu. Gra skupia się na jednostki w ogarniętych chaosem, złowrogim otoczeniu. Obok charakterystycznego dla gier tego typu trybu freeplay, Survarium oferuje także rozgrywkę drużynową, rozgrywaną na specjalnie przygotowanych mapach, oraz tryb kooperacji – umożliwiający poznanie uniwersum gry oraz odkrycie tajemnic zróżnicowanego świata. Istotnym elementem gry jest także rozbudowany rozwój postaci. Gra została stworzona w oparciu o autorski silnik graficzny studia – Vostok Engine.

Vostok Games – ukraińskie studio deweloperskie, które zostało założone w marcu 2012 roku w Kijowie. Choć jest to młoda firma, to zespół składa się z doświadczonych w branży gier specjalistów, wśród których znaleźli się między innymi twórcy cenionej serii S.T.A.L.K.E.R. Za cel stawiają sobie tworzenie gier wysokiej jakości, o dogłębnej immersji i stopniu interakcji, które zarazem zajmować się będą tematyką współczesnych problemów związanych z postępem cywilizacyjnym. W listopadzie 2014 roku zadebiutuje pierwsza gra Vostok Games – darmowym, sieciowym FPSem Survarium. Nazwa studia nawiązuje do pierwszej załogowej misji statku kosmicznego typu Wostok i symbolizuje odważny krok ku nieznanym doświadczeniom z pomocą technologii.

Dodaj komentarz