Piąte urodziny Forge of Empires!

InnoGames świętuje właśnie 5 rocznicę premiery swojej odnoszącej sukcesy strategii – Forge of Empires.

Gracze z tej okazji będą mogli wziąć udział w specjalnym urodzinowym wydarzeniu tak w samej grze, jak i na profilach społecznościowych – Facebook i Instagram.
W nowym scenariuszu powróci tajemnicza wędrowna wróżka – Madame Fortuna, która po raz pierwszy pojawiła się podczas obchodów pierwszej rocznicy gry. Zabierze ona graczy w krótką sentymentalną podróż przez historię Forge of Empires. A gdy wypełnią wszystkie, zlecone przez nią misje, gracze otrzymają nowe, majestatyczne wersje posągów Królowej i Króla, które potem będą mogli wznieść na swoich włościach. Razem z dodatkowym budynkiem, który automatycznie trafi do inwentarza gracza, będą one wspólnie zapewniać wspaniałe premie do bogactw gromadzonych przez królestwo. Wydarzenie potrwa do 24 kwietnia, należy się więc pospieszyć!


Dodatkowo InnoGames poprowadzi specjalną na swoich profilach Facebook i Instagram. Dzięki niej uczestnicy dostaną szansę na wygranie iPadów i tabletów Samsung Galaxy Tab S2.
Armin Busen, CPO InnoGames powiedział: “Forge of Empires to kamień milowy w historii InnoGames i cały czas pozostaje dla nas bardzo ważnym tytułem. Chciałbym w tym miejscu podziękować zespołowi zajmującemu się grą i wyjątkowo lojalnej społeczności, która się wokół niej zebrała, za niesamowite wsparcie, jakie okazała nam przez tych 5 lat. Będziemy nadal rozwijać i ulepszać Forge of Empires dodając nowe elementy. Już cieszymy się na kolejnych pięć lat, jakie gra ma przed sobą”.
Od czasu premiery w 2012 roku, Forge of Empires urosło do pozycji jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier strategicznych świata, z kilkoma milionami aktywnych graczy w ponad 20 regionach. Forge of Empires osiągnęło łączne przychody przekraczające 100 mln euro. Dwa lata po premierze wersji przeglądarkowej, InnoGames przygotowało edycję mobilną gry, na urządzenia z systemami iOS i Android. Gra natychmiast stała się jedną z Top-5 nowych gier strategicznych na iOS oraz zdobyła nagrodę “Best of Games 2015” od Google.

Dodaj komentarz