InnoGames TV zdradza co nieco na temat nowej epoki Forge of Empires

Odliczanie do wiosny już się zaczęło, a dzięki marcowej odsłonie informatora od InnoGames TV dowiemy się jak w tym sezonie rozkwitną ich gry. Już dziś możemy obejrzeć około siedmiominutowy filmik zawierający kadry z nowej epoki Forge of Empires, jak również najnowsze aktualizacje do Elvenar i Grepolis.

W najnowszym informatorze, twórcy gry – Thi i Kai – przedstawią graczom Część 1-szą Oceanicznej Przyszłości [Oceanic Future Part 1]. Gdy gracze odblokują nową epokę, tajemnicza budowla – The Hub – pojawi się na obrzeżach ich miast. Nowa epoka wniesie do gry również 18 nowych budynków, 3 jednostki oraz 13 technologii. Co więcej, gracze będę mieli teraz możliwość prowadzenia walk na podwodnych mapach. Funkcja ta zostanie wprowadzona do gry 15 marca.

Oprócz tego, w tym miesiącu Timon z zespołu Elvenar podzieli się z nami informacjami na temat zmian wprowadzonych do Turniejów oraz Antycznych Cudów. Zgodnie z życzeniem graczy, zespół przyspieszył Turnieje. Gracze mogą spodziewać się mniejszej liczby konfliktów turniejowych w danej prowincji oraz zaktualizowanego wyliczenia kosztów negocjacji. Ponadto, deweloper zbalansuje wszystkie efekty funkcji Antycznych Cudów – nie wpłynie to jednak na rodzaj tych efektów.

Na sam koniec, Grepolis przedstawi nam nowego projektanta gier – Bernarda – oraz trzech ekskluzywnych bohaterów. Zespół podzieli się z nami również planami przywrócenia eventu Artemizji.

W trakcie całego podcastu, InnoGames dostarcza społeczności najnowszych informacji na temat swoich gier. Choć wideo zostało nagrane w języku angielskim, na YouTube zostały udostępnione napisy w dziewięciu innych językach.

Dodaj komentarz