InnoGames TV – odcinek na luty 2017

InnoGames opublikowało dziś lutowy odcinek programu z cyklu InnoGames TV. W tym wydaniu, liczący sobie około 9 minut program porusza takie tematy jak nowa, gościnna rasa w Elvenar, Forge of Empires z romantycznym wydarzeniem “Karnawał w Wenecji” oraz rzut okiem nan nowe wydarzenie w antycznym świecie gry Grepolis.

Projektant Timon i graficzka Rike rozpoczynają program przedstawiając nowe rasy, który zagoszczą w magicznym świecie Elvenar: Czarodziejki i Smoki. Wraz z przybyciem nowych gości, gracze zaczną napotykać na swojej drodze akie postaci jak alchemicy władający pierwiastkami natury czy nekromanci, władni przywrócić umarłych do – powiedzmy – “życia”. Widzowie dowiedzą się wszystkiego na temat nowych technologii, budynków i jednostek.

Następnie, Thi i Kai z zespołu Forge of Empires zaprezentują “Karnawał w Wenecji” – nadchodzące wydarzenie specjalne, w którym gracze wzorem Casanovy na balu maskowym obsypią różami swą sympatię by zdobyć jej serce.  Każde zdobyte w grze serduszko to dla gracza szansa na specjalne nagrody, takie jak renesansowa willa czy dekoracyjny wenecki kanał.

Wreszcie Nils, projektant Grepolis, opowie o nowym wydarzeniu – „W imię Demeter”. Gracze ugoszczą podróżników w swoich własnych gospodach, przygotowując dla nich posiłki łącząc przeróżne składniki.

Ze 150 milionami zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z największych twórców i dostawców gier online. Obecnie firma mieszcząca się w Hamburgu zatrudnia ponad 400 profesjonalistów z 30 krajów. InnoGames osiągnęło tak wielki sukces głównie dzięki tytułom takim jak Plemiona, Grepolis czy Forge of Empires.

Dodaj komentarz