InnoGames TV – Elvenar i Turnieje

InnoGames prezentuje kwietniową edycję InnoGames TV, czyli 8-minutowe video w dużej mierze poświęcone nowości w Elvenar, Turniejom. Dodatkowo, w odcinku wspomniano o wiosennych wydarzeniach w Forge of Empires, wielkanocnym evencie w Grepolisoraz nagraniu z wizyty studia na targach Cartoomics w Mediolanie.

InnoGames TV - April Episode

Na początku odcinka Timon i Oliver przedstawiają nowości w Elvenar. Turnieje pozwolą graczom na zdobycie rozmaitych nagród za zwycięstwa w zawodach odbywających się w prowincjach. Aby uzyskać dostęp do Turniejów, gracze będą musieli aktywować odpowiednią opcję w drzewku badań – dzięki temu co tydzień dostępne będzie dla nich nowe wyzwanie. Turnieje dostosowane są do konkretnych typów regionów, na przykład turniej marmurowy będzie dostępny dopiero po odblokowaniu przez graczy całego regionu.

W dalszej części nowego odcinka InnoGames TV, Kai oraz Thi z Forge of Empires zaprezentują nadchodzące w kwietniu wydarzenia. W nowym evencie historycznym „Jurij Gagarin” gracze poznają historię eksploracji kosmosu. Pokrótce zostanie także omówione kolejne wydarzenie, czyli Drzewko Majowe.

Dodaj komentarz