World of Tanks

World of Tanks to gra wyprodukowana i wydana przez białoruskie studio Wargaming.net, która łączy w sobie elementy charakterystyczne dla większości produkcji MMO oraz akcji.

Jak sama nazwa wskazuje, wcielamy się w rolę dowódcy różnego rodzaju czołgów i musimy wykorzystać wszystkie nasze umiejętności zręcznościowe oraz taktyczne, aby odnosić zwycięstwa nad innymi graczami, ponieważ posiadanie brygady najpotężniejszych(ale zazwyczaj przy okazji najwolniejszych) pojazdów w grze w żadnym stopniu nie gwarantuje zwycięstwa, chyba że przeciwnik postanowi rzucić wszystkie swoje siły bez przygotowania prosto na nas.

 

Warto również wspomnieć, że każdy oddział jest zazwyczaj kierowany przez innego gracza, tak więc dobranie odpowiedniej drużyny również ma spore znaczenie podczas walki.

Osobiste sterowanie pojazdami jest również możliwe i nawet wskazane. Sama produkcja oferuje nam ponad sto pięćdziesiąt różnorakich modeli czołgów, niszczycieli oraz artylerii z różnych okresów historycznych: od II Wojny Światowej, aż po Wojnę Koreańską.

Każdy z naszych pojazdów możemy rozbudowywać oraz ulepszać dzięki środkom, które zdobywamy za kolejne zwycięstwa.

Starcia przybierają formę czegoś w rodzaju kampanii, gdzie przeciwne strony muszą wykonać określone cele, turnieju lub po prostu zwykłej bitwy, w której zwycięża ten, kto pozostanie na polu walki. W każdej bitwie może wziąć udział naraz maksymalnie piętnastu graczy.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe::

  • world of tanks
Zagraj teraz!

2 thoughts on “World of Tanks

Dodaj komentarz