Battle of Beasts

Battle of Beasts to darmowa, gra taktyczna przeznaczona na przeglądarki internetowe, gdzie wcielamy się w rolę hodowcy przerażających bestii i stajemy do walki z innymi o dominację w fantastycznym świecie Tutorrien.

W grze znajdziemy sporo aspektów charakterystycznych z reguły dla produkcji RPG, jak na przykład możliwość rozwoju naszych stworów za pośrednictwem drzewek talentów; strategii – wszak musimy ekonomicznie zarządzać swoją hodowlą a także strategii taktycznej, co jest powiązane bezpośrednio z zastosowanym turowym system walki przypominającym ten choćby z serii Final Fantasy. Hodując nasze bestie będziemy musieli zadbać o szereg związanych z tym elementów, czyli między innymi odpowiednią przestrzeń życiową lub odpowiedni rodzaj pożywienia. Walki toczyć możemy z innymi graczami lub komputerowo sterowanym wrogiem w trybie PvE, gdzie przemierzamy kolejne krainy walcząc z dzikimi kreaturami i ich hodowcami, co pozwala nam wcielić do naszych szeregów nowe bestie.

Oprawa graficzna produkcji sprawuje się przyzwoicie: mamy do czynienia z wykonanym w sposób przyjemny dla oka interfejsem, ładnymi artami stworów, krain, efektami zdolności oraz dopracowanymi animacjami. Z kolei mechanika powinna przypaść do gustu wszystkim fanom gier strategicznych, choć warto wspomnieć, że bez gildii lub korzystania chociaż w niewielkim stopniu z różnych płatnych rozwiązań, rozgrywka może być miejscami uciążliwa.

Zagraj teraz!

2 thoughts on “Battle of Beasts

Dodaj komentarz