Wyrmius nareszcie trafia do Warframe

NEWWarframeLogo(1)Digital Extremes, twórcy darmowej gry o standardzie AAA „Warframe”, uruchomili mini-grę z gatunku side-scroller – Wyrmius, która jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy Warframe w wersji PC. Wyrmius przybywa, niosąc ratunek wszystkim tęskniącym za grami retro i eliminowaniem wrogów za pomocą potężnych laserów!

https://www.youtube.com/watch?v=iudltk7Ikf8&feature=youtu.be

 

Aby zagrać w Wyrmius, wystarczy odwiedzić swój Arsenał i wybrać Wyrma, po czym w „Wyglądzie” załadować układ broni „W” na górze ekranu… Nie każdy jednak z łatwością poradzi sobie ze znalezieniem  nieuchwytnego Wyrma.

 

Akcja Warframe rozgrywa się w dalekich zakątkach kosmosu, podczas nowego Mrocznego Wieku.  Po kilku stuleciach spod jarzma Grineer zostają wyzwoleni Tenno – starożytna rasa będąca na skraju wyginięcia. Gracze rozpoczynają swoją przygodę u schyłku władzy Grineer, kiedy to Tenno zaczynają uzbrajać się w Warframe’y – tajemnicze egzoszkielety. Gra Warframe dostępna jest na PC, Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji o grze Warframe można znaleźć pod adresem www.warframe.com

Dodaj komentarz