Wielka aktualizacja na półrocze Triviador Polska – 10 tysięcy nowych pytań i nowe opcje!

triviador logoFirma Kool2Play, polski wydawca gry Triviador, podsumowała pierwsze miesiące gry na lokalnym rynku oraz zapowiedziała wielką aktualizację, która pojawi się w grze już 5. maja. Triviador Polska to darmowa wersja kultowej i stale rozwijanej gry strategiczno-quizowej, w którą gra już przeszło 5 milionów graczy na całym świecie. Pełna polska wersja jest dostępna za darmo na Facebook.com, NK.pl, Onet.pl, WP.pl oraz na stronie poland.triviador.com.

 

Polska wersja kultowego Triviadora zadebiutowała w grudniu 2013 roku jako propozycja dla wszystkich fanów gier quizowych i strategicznych. Rozgrywka wymaga trzech graczy, którzy są wybierani zgodnie z poziomem doświadczenia. Każdy z nich dostaje pytania z różnych dziedzin – ten kto odpowie poprawnie, przejmuje kolejne regiony na mapie Polski. Od początku istnienia, polska wersja gry wspiera swobodne tworzenie i ocenianie pytań przez samych graczy. Od tego czasu użytkownicy stworzyli aż 4000 nowych pytań z dziedzin takich, jak literatura, seriale, geografia i historia Polski oraz dotyczących najwybitniejszych polskich twórców. Liczba pytań w Triviadorze rośnie z tygodnia na tydzień i każdy z graczy może stworzyć własne pytania z ulubionych dziedzin. To właśnie z pytaniami związana jest nadchodząca aktualizacja Triviadora, którą zaplanowano na 5. maja.

 

„Już na początku maja dodamy do gry blisko 10000 nowych pytań, tworzonych przez specjalistów z zakresu matematyki, nauk przyrodniczych, historii, muzyki i popkultury. W ten sposób w jeden dzień podwoimy ilość dostępnych pytań!. Dzięki temu możliwość trafienia na powtarzające się pytanie spadnie niemalże do zera, a to oznacza naprawdę ciekawe potyczki na wiedzę z innymi graczami. Wśród nowości nie zabraknie pytań o polskie browarnictwo, najpiękniejsze zabytki, muzykę czy o najwybitniejszych Polaków. Jesteśmy pewni, że nowe tematy będą cieszyły się popularnością wśród polskich graczy.” – mówi Marcin Marzęcki z firmy Kool2Play.

 

Gra Triviador Polska jest stale rozwijana. W kwietniu dodano opcję rozmów klanowych, dzięki czemu zdobywanie bonusów za przynależność do klanu jest jeszcze prostsze. Ponadto rozwinięto dostępny w grze czat ogólny. W ostatnim miesiącu, na prośbę graczy, dodano także opcję łatwej płatności za pomocą SMS. W najbliższych miesiącach w grze pojawią się zupełnie nowe opcje, więcej informacji na ich temat zostanie udostępnione już wkrótce.

 

Śledź nowości w Triviador Polska na: www.facebook.com/triviadorpolska

 

Triviador Polska - ekran startowyTriviador Polska - czat klanuTriviador Polska - pytania

Dodaj komentarz