Warframe w listopadzie zapuszcza wąsiska w ramach charytatywnej akcji „Movember”

Drodzy Tenno, pora zapuścić wąsa! Studio Digital Extremes odpowiedzialne za stworzenie popularnego shootera free-to-play Warframe, również w tym roku weźmie udział w cyklicznym wydarzeniu „Movember”, corocznym święcie wąsów, które ma na celu poszerzanie wiedzy na temat zdrowia fizycznego oraz psychicznego u mężczyzn. Związana z wydarzeniem fundacja charytatywna zebrała do tej pory już ponad 650 milionów dolarów na całym świecie.

TheDastard

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy gracze, niezależnie od tego czy grają na PC, czy na konsolach Xbox One lub PlayStation 4, a pierwsze charytatywne wąsiska „the Dastard” są dostępne dla wszystkich już od dzisiaj! W 2015 roku Digital Extremes odnotowało ponad 19 milionów zarejestrowanych graczy, dzięki czemu może dotrzeć do ogromnej społeczności osób bezpośrednio związanych z listopadowym wydarzeniem. W zeszłym roku „Warframe” ustanowił światowy rekord Guinnessa dla największego zgromadzenia w grze wideo graczy ze sztucznymi wąsami. Jednak przede wszystkim graczom skupionym wokół Warframe’a udało się przekazać na cele fundacji kilka tysięcy dolarów.

Aby odblokować więcej stylowych wąsisk, gracze mogą odwiedzać oficjalną stronę wydarzenia i przekazywać tam swoje datki na cele fundacji. Warto także obserwować oficjalne kanały komunikacji społeczności Warframe i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami specjalnymi w tym miesiącu. Zarówno na Facebooku jak i Twitterze pojawi się wiele informacji opisanych specjalnym tagiem #Moframe.

„Honorowe postępowanie to jedna z cech szczególnych Tenno w grze „Warframe”, dlatego jesteśmy zaszczyceni, że możemy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. – powiedziała Meridith Braun, VP of Publishing studia Digital Extremes – W tym miesiącu zaplanowaliśmy wiele niespodzianek, a nasi gracze na pewno staną na wysokości zadania i przekażą wiele datków na rzecz programu Movember.”

Fundacja Movember to światowa organizacja, która koncentruje się na problemach związanych z męskim zdrowiem. Po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie, mężczyźni zwani także ‘Mo Bros’ zapuszczają przez cały listopad wąsy. Ta forma zobowiązania ma budować oraz poszerzać społeczną świadomość dotyczącą męskich problemów zdrowotnych. W tym roku fundacja wprowadziła także 30-dniowe wyzwanie „MOVE”, zachęcające wszystkich do aktywnego trybu życia.

Dodaj komentarz