Sukces „Touchdown Hero”! Polska gra już w dniu premiery zdobywa wyróżnienie Best New Game od Apple w ponad 50 krajach

TOUCHDOWN_HERO_LOGOTouchdown Hero, pierwsza gra polskiego studia Cherrypick Games, to gra mobilna o arcadowej mechanice, jednak trudnej do skutecznego opanowania. Zadaniem gracza jest zdobycie jak największej liczby przyłożeń (ang. touchdown). Zawodnikiem steruje się poprzez proste gesty, tak aby uniknąć szarżujących zawodników z drużyny przeciwnej. Wraz z każdym przyłożeniem zmieniają się boiska, pogoda, a ilość przeciwników diametralnie wzrasta.  W dniu wczorajszym gra miała swoją premierę na urządzenia mobilne z systemem iOS i zdołała zgarnąć ponad 50 wyróżnień BEST NEW GAME w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Indie, Brazylia (oraz w całej Ameryce Południowej, Skandynawii i Europie Zachodniej).

 

TH_post

Pomysł na grę twórcy zaczerpnęli z własnych zainteresowań. Pierwszym elementem był nietypowy i przyjemny gameplay, do którego trzeba było znaleźć odpowiednią tematykę, a ponieważ zespół Cherrypick to  zagorzali fani futbolu amerykańskiego, ów wybór był prosty. Futbol amerykański przyciąga w Polsce coraz większą uwagę publiczności. Cherrypick postanowił zarazić jak najwięcej ludzi na całym świecie swoją futbolową pasją, a także uhonorować rozpoczęcie kolejnych rozgrywek o puchar Super Bowl  w Stanach Zjednoczonych (to największa impreza sportowa związana z futbolem amerykańskim, której ranga w USA bliska jest świętom narodowym).

TOUCHDOWN_HERO_LOGO

Touchdown Hero to gra, która potrafi wciągnąć na długie godziny, w uzależniający wręcz sposób. Jest przy tym zupełnie darmowa. Obecnie dostępna jest do pobrania na urządzenia iOS, a także na Androidzie, Windows Phone, oraz w Amazon Kindle Fire Appstore.

 

Główne cechy gry:

  • Darmowa rozgrywka bez ograniczeń
  • Wciągający i łatwy do opanowania gameplay
  • Wyjątkowa opcja slow-motion
  • Ogromna ilość dodatkowych skórek, zawodników i drużyn
  • Różni przeciwnicy, zmieniające się otoczenie oraz warunki pogodowe
  • Old-schoolowa grafika
  • Muzyka i efekty dźwiękowe w klimatycznym stylu retro

 

Trailer Touchdown Hero w serwisie YouTube

Touchdown Hero do pobrania w Appstore

Touchdown Hero do pobrania w Google Play Store

Dodaj komentarz