Star Conflict przedstawia aktualizację 1.2 „Dogs of War”

Star Conflict, darmowe MMO akcji, stworzone przez StarGem Inc. i Gaijin Entertainment, otrzymało dziś aktualizację 1.2 o nazwie „Dogs of War”. Jej tematem przewodnim jest frakcja najemników, czyli graczy nienależący do żadnej korporacji. Nowa aktualizacja przynosi kilka istotnych zmian, w sposób szczególny koncentrując się na udoskonaleniu zabawy graczy niezrzeszonych.

 StarConflict_DogsOfWar

Aktualizacja 1.2 pozwoli najemnikom  dołączyć bezpośrednio do bitew Dreadnoughtów o kontrolę nad sektorami, przy użyciu systemu kolejkowego. Zrezygnowano z wcześniejszego „wołania o pomoc” korporacji, dzięki czemu najemnicy stali się bardziej niezależni. Po bitwie gracze otrzymają raport przyznający nagrody według ich wkładu w bitwę. Co więcej, najemnicy zyskają nowy statek z możliwością dopasowania go do stylu gracza – dostępnych jest 6 różnych wariantów, zarówno ofensywnych, jak i defensywnych. Pojawił się również nowy tryb Defence Contract, gdzie najemnicy mogą podjąć się obrony pokojowych lokacji w przestrzeni kosmicznej przed wałęsającymi się piratami, w momencie kiedy korporacje zaangażowane są w trwające międzygwiezdne bitwy z wrogimi Obcymi.

StarConflict_Craft_shaceships_3

Jedną z dwóch nowych lokacji, wprowadzonych przez aktualizację, jest Monolith Ruins, miasto będące dawniej główną świątynią frakcji Jericho. Gracze będą mogli wypróbować w nim różnorodne, przebiegłe taktyki, aby przetrwać zasadzki i śmiertelnie niebezpieczne pościgi w wąskich uliczkach. Równie interesująca jest lokacja Sanctuary, zlokalizowana na orbicie planety Tar, na której znaleziono pierwsze ślady legendarnej rasy Precursors. Wypełniona piratami i wszelkim rodzajem graczy, stanowi miejsce ciągłych potyczek i walk. Aktualizacja „Dogs of War” wprowadzi również nowego bossa, znanego jako Destroyer, zdeterminowanego niszczyciela wszystkich rakietowych systemów obronnych, którego małe zespoły graczy będą mogły poskromić pod warunkiem sprawnej współpracy.

StarConflict_Craft_shaceships_4

Dodaj komentarz