Sprawdź swoje umiejętności i zmysł strategiczny w Reiner Knizia’s Supremacy – nowej grze DICE+ dostępnej na tablety

dice_logoFirma Game Technologies, twórca DICE+ – interaktywnej kostki i nowoczesnych gier na tablety, poinformowała o premierze swojej najnowszej gry – Reiner Knizia’s Supremacy – która od dzisiaj jest dostępna dla użytkowników tabletów.

 

Reiner Knizia’s Supremacy jest innowacyjnym połączeniem strategii i łamigłówki. Gra jest dedykowana dla wielu graczy (od 2 do 4), sterowanie odbywa się za pomocą unikalnego kontrolera DICE+. Każda z osób biorących udział w zabawie wcieli się w rolę wielkiego przywódcy, prowadzącego swój lud do zwycięstwa. Aby to osiągnąć gracze muszą podbić jedną z wielu niezamieszkałych wysp, których terytoria stają się teatrem działań wojennych, wymierzonych w kolejnych przeciwników. Celem jest ich pokonanie. Na początku każdej tury dowódcy, za pomocą kostki DICE+, losują swoje jednostki a następnie rozmieszczają je na planszy podzielonej na rzędy i kolumny. W czasie epickich potyczek należy starannie rozważyć właściwe ulokowanie poszczególnych jednostek, uwzględniając ich unikalne cechy i umiejętności. To kluczowy element planowania strategii! Przywódca, który zdoła zgromadzić w rzędzie lub kolumnie najpotężniejsze jednostki zdobędzie najwięcej punktów, decydujących o wygranej w grze. Na pierwszy rzut oka rozgrywka może wydawać się pokojowa i przyjazna, lecz to tylko pozory! Zwycięstwo wymaga logicznego planowania, żelaznej konsekwencji i zaciekłości w walce z przeciwnikami o ostateczną dominację nad wyspami!

 

“Supremacy jest ucieleśnieniem naszej wizji nowoczesnej gry strategicznej na tablety, stworzonej specjalnie z myślą o kostce D+. Początkowo może sprawiać wrażenie nieskomplikowanej, ale wraz z rozwojem rozgrywki coraz bardziej widać jej złożoność. Różnorodne mapy, bogaty zasób jednostek oraz rzuty kostką D+, które wywierają niespodziewany wpływ na rozwój gry – to wszystko sprawia, że każda rozgrywka w Supremacy różni się od poprzedniej. Ze względu na łatwość sterowania i elementy strategii to idealna propozycja dla młodszych i starszych miłośników strategii na tablety.” – powiedział Krzysztof Papliński, odpowiedzialny za rozwój gier w Game Technologies.

 

Reiner Knizia’s Supremacy                                                                                                 

  • Stworzona z myślą o kostce D+
  • Strategiczny i wymagający myślenia gameplay
  • Idealna gra do zabawy ze znajomymi (od 1 do 4 osób)
  • 8 unikalnych jednostek, każda z wyjątkowym zestawem umiejętności i zdolności bojowych
  • 18 niepowtarzalnych wysp do podbicia

Ręcznie rysowana grafika

 

Reiner Knizia’s Supremacy można pobrać z Google Play oraz Appstorew cenie 2.99 EUR.

 

DICE+ to nowy wizja gier na tablety. Ściągnij aplikację Powered Board Games na swoje urządzenie, weź do ręki kostkę D+, rzuć nią i zanurz się w zabawie ze swoją rodziną i znajomymi. Setki godzin wspaniałej rozrywki są na wyciągnięcie twojej ręki! DICE+ łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych gier planszowych oraz interaktywnych gier tabletowych, wznosząc je na zupełnie nowy poziom wspólnej rozrywki. O tym jak dużo zabawy może dostarczyć DICE+ można się przekonać oglądając reklamę telewizyjną https://www.youtube.com/watch?v=xDuq6hAtgFE .

 

Reiner Knizia’s Supremacy, oraz inne gry DICE+ można pobrać poprzez aplikacje Powered Board Games dostępną w Google Play oraz AppStore.

 

Więcej informacji o kostce DICE+ można znaleźć na stronie http://dicepl.us.

 

Supremacy_2Supremacy_3Supremacy_1

Dodaj komentarz