Sperasfot zainauguruje działalność polskiego oddziału podczas konferencji Digital Dragons

Sperasoft, jedna z największych na świecie firm deweloperskich w branży gier, otworzyła swoje studio w Krakowie. Podczas Digital Dragons, 21-22 maja, przedstawiciele firmy spotkają się z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz rozpoczną nabór talentów do swojego polskiego zespołu.

Sperasoft to wiodąca firma deweloperska, której oferta skierowana jest do studiów poszukujących kompleksowego wsparcia w procesie tworzenia gier. Firma zapewnia pełen zakres usług deweloperskich od etapu koncepcji, po kompletne wykonanie. Wśród klientów firmy znajdują się m.in. Zenimax, Electronic Arts, Bioware, Wargaming, Warner Bros., Riot Games i 2K. Rozpoczynając działalność w Polsce firma chce umożliwić dostęp partnerom z całego świata do potencjału twórczego jaki wytworzył się na przestrzeni wielu lat rozkwitu polskiej branży gier.

Digital Dragons to ważne wydarzenie w kalendarzu europejskiej branży twórców gier. „Jesteśmy przekonani, że konferencja zapewni nam okazję, by nawiązać kontakt z nowymi partnerami oraz odkryć twórców, których doświadczenie zagwarantuje sukces polskiego oddziału“ – powiedział Igor Efremow, prezes zarządu i CEO Sperasoft.

Podczas krakowskiej konferencji Digital Dragons, odbywającej się w dniach 21-22 maja, Sperasoft zaprosi do rozmów potencjalnych partnerów biznesowych. Rozpocznie się także proces naboru do krakowskiego zespołu firmy, który docelowo będzie liczył 100 osób i rozpocznie działalność przed latem bieżącego roku. Uczestnicy konferencji mogą spotkać się z przedstawicielami Sperasoft na stanowisku A5 w hali A.

Ekspertów Sperasoft nie zabraknie także w programie wystąpień i prezentacji Digital Dragons. Alan Van Slyke (Sr. Director of Service Delivery) oraz Craig Rundels (Director of Service Delivery – Art), podczas swojej prezentacji pod tytułem „Delivering AAA Quality through Co Development“, przybliżą uczestnikom konferencji temat współpracy między studiami w procesie tworzenia gier sektora AAA (Czwartek, 21 maja, o godzinie 17:00. Hala C).

Dodaj komentarz