Rollimals pierwsza gra polskiego studia Cherrypick Games już dostępna!

cpg_logo_horizontalCherrypick Games  warszawskie studio założone przez weteranów branży gier poinformowało o premierze pierwszego tytułu wydanego pod patronatem studia – platformowo-logicznej gry „Rollimals”. Gra jest już dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Windows Phone.

 

„Rollimals” to wyjątkowe połączenie gry platformowej z logiczną. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie jednego z czterech bohaterów przez kolejne poziomy, nie zapominając  przy tym o zapewnieniu im smakołyków, niezbędnych do przejścia każdej planszy. Gracz może się wcielić w cztery zwierzęta: pandę, lwa, krowę morską i kraba. Każda z postaci nieprzypadkowo przypomina piłkę. Ich wygląd bezpośrednio nawiązuje do nietypowej mechaniki rozgrywki, dzięki której krągłe zwierzątka posiadają wszystkie właściwości piłek do zabawy. Twórcy i wydawcy wierzą, że właśnie te rozwiązania techniczne, razem z wyjątkową oprawą graficzną i zagadkami logicznymi, dostarczą wszystkim wielu godzin nieskrępowanej zabawy.

 

Rollimals (2)

 

Duży nacisk postawiono na wygląd gry. Produkcja wyróżnia się żywą kolorystyką, która z łatwością przyciągnie wzrok każdego. Świat gry podzielono na cztery krainy nawiązujące do miejsc występowania zwierząt w naturze. Pojawia się zatem gęsty las tropikalny, pełen egzotycznych roślin. Arktyka, w której obok śniegu i lodu znalazły się także dekoracje związane z najważniejszym zimowym świętem – Bożym Narodzeniem. Gracz przemierzy również afrykańską sawannę oraz zanurzy się w morskich głębinach zamieszkałych przez tajemnicze stworzenia.

promo

Gra została stworzona we współpracy z polskim studiem ECC GAMES.

Ta platformowa gra logiczna jest już dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS , a także na Windows Phone. W najbliższym czasie zostanie udostępniona wersja na Androida.

Rollimals

Najważniejsze informacje o grze:

  • Możliwość eksploracji odmiennych krain: gęstej dżungli, oceanicznych głębin, słonecznej sawanny i mroźnej Arktyki
  • Czworo różnych bohaterów potrzebujących pomocy gracza
  • Unikalna mechanika gry związana ze sterowaniem postaciami
  • Duża liczba odmiennych poziomów
  • Mechanika rozgrywki zapewniająca wiele godzin dobrej zabawy całej rodzinie
  • Brak dodatkowych płatności wewnątrz aplikacji

Aby dowiedzieć się więcej na temat gry  prosimy odwiedzić stronę studia:

http://cherrypickgames.com/game/show/1

Dodaj komentarz