RAZER I ATHENE PRZEDSTAWIAJĄ OKOLICZNOŚCIOWY T-SHIRT NA RZECZ CHARYTATYWNEJ AKCJI GAMING FOR GOOD

GamingForGood_WmTee_HRFirma Razer™ – światowy lider w produkcji urządzeń i oprogramowania rozrywkowego, połączyła siły z celebrytą świata gier i aktywistą społecznym Bachirem „Athene” Boumaaza, by wspólnie zaprojektować t-shirt i zebrać fundusze na rzecz akcji charytatywnej Gaming For Good. To już kolejna inicjatywa dobroczynna na koncie Athene, który w zeszłym roku zorganizował zbiórkę przeszło 10 milonów dolarów na rzecz walki z głodem.

 

Zaprezentowana podczas największego festiwalu graczy DreamHack w Szwecji, koszulka Athene będzie dostępna w Razerstore począwszy od lipca. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany bezpośrednio na rzecz Gaming For Good.

 

„Z przyjemnością będziemy obserwować, jak nasze wspólne działania po raz kolejny wpłyną na życie dzieci.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Dzięki wsparciu międzynarodowej społeczności graczy, inicjatywa Athene Gaming For Good osiągnęła wspaniałe rezultaty i jesteśmy dumni, że uczestniczymy w niej od samego początku. Nasza ponowna współpraca ma na celu podkreślenie tego, jak ważna jest dla nas działalność dobroczynna. Dzięki niej nasi fani mogą wykazać się jednocześnie dobrym sercem i stylem.”

 

Razer i Athene współpracują od 2012 roku i mają na koncie przeprowadzone wspólnie, rekordowe akcje ShareCraft 2012 i 2014, podczas których Athene i społeczność graczy zebrali milion (2012) i aż 10 milionów (2014) na rzecz Save the Children.

 

„Nasza długotrwała współpraca przyniosła wspaniałe rezultaty”. – powiedział Athene. „Jestem podekscytowany mogąc ponownie połączyć siły z Razerem i wznieść naszą działalność charytatywną na kolejny poziom.”

GamingForGood_MensTee_HR

Cena:€29,99

Dostępność: Razerzone.com – zamówienia przedpremierowe w lipcu

Zapisz się, aby otrzymać informację o rozpoczęciu zamówień przedpremierowych: http://www.razerzone.com/store/razer-gaming-for-good-tee

O Gaming For Good

Gaming For Good to projekt charytatywny skierowany do graczy, zainicjowny przez Bachira „Athene“ Boumaaza. Korzystając ze strony GamingForGood.net, gracze mogą dokonać dotacji, które są przekazywane bezpośrednio na konto PayPal Save The Children i otrzymać gry. Do tej pory w ramach Gaming For Good zebrano przeszło 11 milionów dolarów.

Więcej informacji na: http://www.gamingforgood.net/

Dodaj komentarz