Przyszłość – nowa era w Forge of Empires

Studio InnoGames poinformowało o udostępnieniu wyczekiwanej aktualizacji do swojej popularnej gry strategicznej Forge of Empires: Przyszłość. Od teraz gracze mogą odblokować zupełnie nowe technologie, jednostki oraz budowle. Wraz z wprowadzeniem nowej epoki, twórcy przygotowali krótki filmowy przewodnik, w którym jeden z projektantów gry opowiada o wszystkich nowościach.

logo_future

Linia fabularna nowej ery skupia się wokół korupcji, brudnej wojny oraz walki o trudno dostępną w tych czasach wodę. Nowa mapa kontynentów ciągnie się przez różne strefy klimatyczne i wprowadza nowych przywódców. Dostępnych będzie także pięć nowych jednostek: egzoszkieletowy żołnierz, nawigator satelitarny, antygrawitacyjny czołg, rój insektoidów oraz działo kinetyczne. Oprócz tego, na graczy czekają zupełnie nowe budynki jak „Sklep deskolotkowy” czy „Drukarnia żywności”, a także dwie zupełnie nowe Perły Architektury.

Drone Swarm Hub

Fani Forge of Empires mogą jednak być spokojni, ponieważ Przyszłość nie będzie ostatnią erą w grze, całkiem niedługo InnoGames przedstawi kolejne niespodzianki i nowości związane ze swoją strategią.

Forge of Empires to popularna gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami. Forge of Empires została nagrodzona jako Najlepsza Gra Przeglądarkowa 2013 roku w konkursie German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis), a w 2014 gra znalazła się na liście top 5 najlepszych nowych strategii na system iOS.

The Arc

Dodaj komentarz