Popularność Minionek w internecie

Mimo, że film Minionki nie został ciepło odebrany przez większość widzów, to gry Minionki cieszą się zaskakującą popularnością w internecie. Z czego to wynika? Pewnie z faktu, że gracz może sam decydować o losach swojego bohatera, a większość gier Minionki są to gry kierowane do dziewczynek, która wprost kochają przebieranki i zabawę w stylistki mody.
Minionki

Co oferują gry Minionki?

Dużo akcji i przygody, ale z drugiej strony sporo zabawy w modę i fryzjerstwo. Poniżej możecie znaleźć 3 najbardziej popularne.Przygoda Skaczących Minionków – w tej grze liczy się refleks, w której nasz Minionek musi się wznieść w górę przez jaskinię i przedostać się na drugą stronę tunelu.

Gra wymaga od gracza szybkości i sprytu.Ubieranki Minionki – tutaj gracz przede wszystkim musi ubrać swoją ulubioną postać w ciuchy i zadbać o jej make-up. To od gracza zależy czy Minionek będzie miał czarne czy brązowe włosy, jaka będzie długość jego t-shirta czy jak szeroki będzie jego uśmiech.

  • Fabryka Cukierków Minionków – coś dla miłosników pączków i ciast. Gra polega na zmienianiu położenia pasujących do siebie smakołyków w celu posprzątania fabryki cukierków. Dużo zabawy i śmiechu dla niejednego gracza.

Minionki2

W gry Minionki możecie zagrać na portalu Poki tutaj.

Dodaj komentarz