PokerStars, czyli poker w natarciu

pobraneBadacze nie są do końca zgodni, kiedy i gdzie dokładnie powstał. Podobno był znany już w X wieku naszej ery w Chinach. Podejrzewano również, że może wywodzić się ze staroperskiej zabawy as nas lub ze znanej od dawna w Indiach ganjify. Ta karciana gra, posiadająca wiele odmian, elektryzuje opinię publiczną. Jedni są jej zdecydowanymi przeciwnikami, inni zgodnie twierdzą, że nie ma w niej niczego złego – to świetna rozrywka. Coraz więcej sławnych ludzi otwarcie przyznaje się do tego, iż od czasu do czasu lubi w nią zagrać. O jaką grę chodzi? Oczywiście o pokera. Dobrą wiadomością dla jego wielbicieli w Polsce jest fakt, że również w naszym kraju prężnie działa jeden z największych serwisów pokerowych – PokerStars. Serwis ten pozwala uczestnikom zagrać w ich ulubioną grę online, bez wychodzenia z domu i bez wielkich przygotowań. Po prostu – prostota i zabawa w najlepszym wydaniu.

 

PokerStars koncentruje się na najbardziej popularnej odmianie pokera – Texas Holdem. Aby zacząć grać online wystarczy zarejestrować się na portalu, zalogować i już można uczestniczyć w wybranych meczach. W zależności od upodobań, wybieramy z menu to, co nas w danej chwili najbardziej interesuje. Możemy uczestniczyć w ogólnodostępnych partiach lub założyć własną grę tylko dla siebie i znajomych. Jeśli mamy ochotę, możemy też wystartować w turnieju online. Wybierając odpowiednią rozgrywkę decydujemy, przy którym stoliku usiądziemy, o jaką stawkę i z iloma osobami będziemy grać. Widzimy też nazwiska graczy siedzących przy danym stoliku i kraje ich pochodzenia, a w razie potrzeby możemy komunikować się z nimi przez chat. Korzystanie z serwisu jest przejrzyste i proste – wystarczy wejść na stronę internetową PokerStars i obejrzeć kilka krótkich instruktażowych filmików, które szybko i sprawnie przeprowadzą nas przez tajniki gry online.

 

Co jednak w sytuacji, gdy jesteśmy poza domem, a również chcielibyśmy zagrać? Nie ma problemu. PokerStars proponuje bowiem także usługi mobilne. PokerStars Mobile Poker App umożliwi ci dostęp do ulubionych gier wszędzie. Odtąd możesz grać używając tabletu lub telefonu komórkowego w każdej chwili, o ile tylko zechcesz spróbować swoich sił w pokerowych rozgrywkach. Co więcej, ten program do gry w pokera jest dostosowany do wszystkich urządzeń wyposażonych w system Android. Dzięki niemu nie tylko zagrasz w ulubioną grę, ale również obejrzysz relacje z największych pokerowych turniejów na PokerStars TV. Leżysz na plaży? Czekasz w długiej kolejce? Jedziesz pociągiem? Wykorzystaj ten czas na ulubione hobby – graj w pokera tam, gdzie masz na to ochotę. Warto wspomnieć, że PokerStars ma również swój profil na Facebooku. Dołącz do społeczności graczy poprzez aplikację PokerStars Play i sprawdź, czy wciąż jesteś mistrzem Texas Holdem.

 

Na serwis PokerStars postawiło wielu słynnych wielbicieli pokera, takich jak choćby dziewięciokrotny zwycięzca turnieju na kortach Rolanda Garrosa – tenisista Rafael Nadal. Wielu utalentowanych sportowców tworzy Team PokerStars, więc fani pokera z całego świata mogą spróbować zmierzyć się w rozgrywkach ze swoimi idolami. Przejrzysta strona internetowa, jasne zasady, łatwość poruszania po serwisie oraz mnogość możliwości to ogromne zalety największego na świecie pokerowego portalu. Sporo turniejów, wśród których najsłynniejsze są coroczne World Championship of Online Poker oraz Spring Championship of Online Poker, daje szanse na wypróbowanie swoich sił w walce z najlepszymi graczami. Serwis codziennie odwiedzają tysiące fanów pokera po to, by zagrać z rywalami z całego świata. Światowa pokerowa ofensywa ruszyła.

Dodaj komentarz