Pierwszy turniej ESL w Dropzone – closed beta

Pierwszy turniej ESL w Dropzone – closed beta

 

 

Gameforge, Sparkypants Studios oraz ESL organizują pierwszy turniej w Dropzone

Gameforge i producent Sparkypants Studios umożliwiają wybranym graczom dostęp do zamkniętej bety Dropzone. W strategicznej grze czasu rzeczywistego gracz przejmuje kontrolę nad drużyną trzech indywidualnie wyposażonych Rigów. Pełne napięcia pojedynki 1 na 1 sprawiają, że 15 minut spędzonych w Dropzone staje się niezapomnianą przygodą. Poza tym najlepsi streamerzy ESL podczas turnieju w kolońskim studio udowodnią swoje umiejętności.

Oto link do pierwszego streamu turnieju Dropzone na Twitchu, który odbędzie się 23.07.2016 o godz. 12:00 CET: www.twitch.tv/esl

Zainteresowani użytkownicy mogą się już rejestrować i otrzymać wyjątkową szansę na udział w zamkniętej becie: www.playdropzone.com

Najnowszy trailer Gameplay Dropzone można obejrzeć tutaj:

15 minut sławy na Twitchu

Dropzone to skupiający się na rywalizacji tytuł, łączący popularną mechanikę RTS – tj. pojedynki 1 na 1, równoczesna kontrola nad kilkoma jednostkami i zastosowanie różnorodnych strategii – z możliwością modyfikacji wyposażenia jednostek, levelowaniem pilotów i taktyczną akcją.  Aby podkreślić e-sportowy charakter gry, Gameforge, Sparkypants i ESL w sobotę, 23.07.2016 o godz. 12:00 CET zorganizują pierwszy ogólnoświatowy turniej Dropzone. Wszyscy obserwujący stream otrzymają szansę na zdobycie upragnionego klucza do bety. W turnieju udział wezmą weterani RTS, popularni gracze MOBA i streamerzy ESL.

Indywidualne rekordy

Podstawę Dropzone stanowi specjalnie na potrzeby gry stworzony Sparkle Engine, stanowiący rdzeń tych fascynujących pojedynków online. Umiejętności oraz właściwa strategia decydują o zwycięstwie.

„Dropzone zachęca graczy do maksymalnego wysiłku, a także gwarantuje dawkę adrenaliny, którą wszyscy znamy i uwielbiamy w postaci klasycznego pojedynku 1 na 1. Dla nas ważne było, by to umiejętności gracza decydowały o zwycięstwie w rozgrywce”, mówi Stuart Jeff, Design Director w Sparkypants Studios. „Codziennie wkładamy w tę grę wiele pracy i serca i cieszymy się, że możemy udostępnić Dropzone większej liczbie graczy. Z niecierpliwością czekamy na uwagi uczestników bety i cieszymy się na nadchodzący turniej. Już nie możemy doczekać się ekscytujących pojedynków w wykonaniu profesjonalistów. Razem wprowadzimy Dropzone na kolejny poziom.”

Na dalekim księżycu…

Piszemy historię XXII wieku. Byt całej ludzkości zależy od Cores, rzadkiego i potężnego źródła energii, które zdobyć można na księżycu Jowisza Europie – jednak Europę czeka zagłada. Teraz koncernom, wyjętym spod prawa opryszkom i najemnikom przyszło walczyć z agresywną rasą Kavashów – a czasami także ze sobą – o upragnione Cores. W walce o Cores używane są doskonale wyposażone, potężne roboty, tzw. Rigi, którymi sterują wyszkoleni piloci, gdyż na Europie, poza Kavashami, czyha jeszcze mnóstwo innych niebezpieczeństw.

dropzone

Najważniejsze ficzery

 • Pojedynki 1 na 1, w których decydują umiejętności gracza oraz jego odpowiednie przygotowanie.
 • Pełne napięcia 15-minutowe mecze
 • Możliwość indywidualnego wyposażania jednostek przez graczy Pilotów i wyposażenie można dowolnie ze sobą łączyć po to, by w efekcie stworzyć złożoną z Rigów indywidualną, odzwierciedlającą styl danego gracza drużynę.
 • Przejrzyste reguły i warunki zwycięstwa determinują strategiczne podejście do tematu. Łatwo się słucha, trudniej wdrożyć w życie.
 • Wbudowany tryb Spectator i Replay umożliwiają graczom przyglądanie się zza pleców najlepszym.
 • Nowiuteńki, efektowny Sparkle Engine koncentruje się na następujących aspektach:
  • Solidna i stabilna gra online
  • Płynne, intuicyjne sterowanie
  • Zapierająca dech w piersiach, dopracowana do ostatniego szczegółu grafika, zoptymalizowana pod monitory 4K, jednak także grywalna na komputerach o niższej mocy.

Zapisz

Dodaj komentarz