„Pandaemonic: Lords of Legions” weszła w fazę otwartych testów beta

Pandaemonic_KeyartFirma Deutsche Telekom, lider niemieckiego rynku telekomunikacyjnego oraz wydawca gier, poinformowała dzisiaj o rozpoczęciu otwartych testów beta swojej najnowszej gry – „Pandaemonic: Lords of Legions”, która jest rozwijana przez specjalistów ze studia SlipShift. Ta osadzona w świecie fantasy strategia jest już dostępna za darmo na: www.pandaemonic.com.

 

W „Pandaemonic: Lords of Legions” gracze opowiedzą się po jednej ze stron walki o władzę i potęgę w świecie fantasy. Aby zdobyć przewagę i zwiększyć swoje wpływy, muszą gromadzić surowce i rozbudowywać swoją twierdzę. Nowe budynki stwarzają całkowicie nowe możliwości ofensywne i defensywne – obie przydatne podczas ścierania się z armiami innych demonicznych lordów. W grze ważną rolę odgrywa także dyplomacja – zawierając sojusze i uczestnicząc w politycznej grze, gracze mogą tworzyć koalicje wspólnych interesów oraz stawić czoła potężniejszym oponentom, których nie byliby w stanie pokonać w pojedynkę.

 

 

Główne elementy gry:
 Gromadzenie i zarządzanie zasobami pozwalającymi na rozbudowę fortecy.
 Tworzenie armii przerażających demonów i toczenie epickich bitew w trybach PvE i
PvP.
 Poznawanie rozbudowanego świata, podbijanie terenów, zdobywanie zasobów i
tworzenie nowych fortec.
 Prowadzenie bitew i zawieranie aliansów.
 Wykonywanie zadań nasadzanych punktami doświadczenia.

 

„Pandaemonic: Lords of Legions” oferuje możliwość gry z poziomu przeglądarki i nie wymaga instalowania ani pobierania klienta. Darmowa rejestracja na: www.pandaemonic.com.

 

Pandaemonic

 

 

 

Dodaj komentarz