Orcs Must Die! Unchained – Aktualizacja 1.3, nowy heros, nowe mapy

Nowy heros w Orcs Must Die! Unchained: królowa Bionka

 

Ponadto aktualizacja wprowadza dwie nowe mapy, system gildii i punktacji
Wraz z aktualizacją 1.3 producent Robot Entertainment wprowadza do gry mnóstwo nowych dodatków. I tak w grze pojawia się królowa orków o imieniu Bionka, której zadaniem jest ochrona siepaczy. Fani wcześniejszych części gry będą z pewnością zachwyceni powrotem do klasycznej mapy trybu przeżycie „The Baths” oraz nowej mapy „Throne Room”. Wprowadzony ponownie system 5 gwiazdek motywuje graczy do zaciętej walki i do osiągnięcia szczytu rankingu. Gracze o podobnych poglądach mogą teraz organizować się w gildiach i wspólnie wyruszać na łowy orków.

Mały przedsmak aktualizacji 1.3 oraz pokaz umiejętność Bionki znajdziecie tutaj:

a szczegółowy opis wszystkich zmian na liście zmian: http://pl.omd.gameforge.com/revolution.html.
Przytul siepacza

Bionka różni się znacznie od postaci swojego syna Bloodspike’a, ponieważ ona nie korzysta na cierpieniu swoich siepaczy, wręcz przeciwnie: często poświęca się dla nich, by ich ocalić. Umiejętność „Śpiewanie i maszerowanie” zmniejsza wprawdzie obrażenia zadane siepaczom w wyznaczonym promieniu, jednak jeśli jeden z siepaczy zginie, obrażenia zostaną przeniesione na Bionkę. I na odwrót. Im więcej jej własnych siepaczy znajduje się koło niej, tym szybciej Bionka regeneruje swoje punkty zdrowia.

SpitfireGame 2016-07-04 13-55-41-78

W gildiach również można na sobie polegać. Gracze mogą zakładać gildie, by walczyć ramię w ramię i zdobywać wspólnie cele, by wbić się na sam szczyt rankingu gildii i po zakończeniu każdego sezonu zgarniać fantastyczne nagrody.

 

Najważniejsze nowości w aktualizacji 1.3:

+ Nowy heros: królowa orków Bionka

+ System gildii

+ Dwie nowe mapy: „The Baths” i „Throne Room”

+ System 5 gwiazdek w trybie gry „Przeżycie”

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz