National Geographic Games debiutuje w Polsce grą „Świat Tajemnic”

 

national-geographic-swiat-tajemnic.b74e7587e86f93b035190c8dba1282b477e48922

Firma National Geographic Games uruchomiła polską wersję gry „Świat Tajemnic” w popularnym serwisie społecznościowym NK.pl (dawniej Nasza-Klasa). Gra jest już dostępna za darmo dla wszystkich graczy posiadających konto na NK.pl. National Geographic Games specjalizuje się w tematycznych tytułach przygodowych, historycznych i podróżniczych cechujących się wysoką grywalnością oraz walorami edukacyjnymi. Gra wprowadzana jest na rynek polski przy wsparciu agencji Kool Things.

 

„Świat Tajemnic” zabierze graczy w magiczną podróż na krańce świata, w trakcie której będą rozwiązywać zagadki, odkrywać skarby i poznawać fascynujące zakątki naszej planety. Gra “Świat Tajemnic” oferuje wiele godzin świetnej zabawy dla pojedynczych graczy jak i tych, którzy lubią stawać w komputerowe szranki z innymi – powiedział Dimitri Kirin, Dyrektor ds. Rozwoju w National Geographic Games.

 

„Świat Tajemnic” to złożona gra w stylu hidden object, polegająca na odkrywaniu tajemnic skrywanych przez malownicze lokacje i nawiązująca do 125-letniej historii wypraw organizowanych przez Towarzystwo National Geographic. Gracze udają się w fascynującą podróż do najdalszych i najbardziej egzotycznych miejsc na Ziemi, inspirowanych rzeczywistymi wyprawami – takim jak akcja ratunkowa na Arktyce, wyprawa do piramid Majów oraz wizyta w grobowcach faraonów. W przygodach graczom towarzyszą i pomagają charyzmatyczni bohaterowie, w znacznej mierze wzorowani na autentycznych odkrywcach National Geographic.

“Gry z gatunku hidden object są bardzo lubiane w naszym serwisie. Jestem przekonany, że “Świat Tajemnic” wkrótce stanie się jedną z najchętniej wybieranych przez użytkowników NK.pl pozycji – mówi Jacek Jankowski, Games and Applications Advisor w NK.pl

 

Oprócz odkrywania tajemnic Egiptu, Alaski czy Południowego Pacyfiku, gracze mogą wypełniać misje i znajdować artefakty, które posłużą im do zaprojektowania swojego własnego muzeum. Wypełniając kolejne misje gracze przechodzą na wyższe poziomy gry, na których mają szansę zdobycia dodatkowych funduszy, wzbogacenia swoich kolekcji czy odbycia kolejnych fascynujących podróży w najodleglejsze zakątki świata. Gra ”Świat Tajemnic” dostępna jest bezpłatnie w serwisie NK.pl pod adresem:

http://nk.pl/#gry-online/national-geographic-swiat-tajemnic 

Świat Tajemnic #5 oaza

Dodaj komentarz