Najpiękniejszą graczką Lineage II okazała się Polka

Lineage IIWydawca gry Lineage II poinformował o zakończeniu pierwszego, międzynarodowego konkursu Miss Lineage. Polscy fani mają szczególny powód do dumy, gdyż to właśnie przedstawicielka polskiej społeczności została okrzyknięta najpiękniejszą graczką Lineage II. Dixy – bo taki nick nosi w grze na serwerze Lilith – w swojej drodze do sukcesu pokonała prawie 200 konkurentek z terytorium Polski, Rosji i Ukrainy, za co otrzyma gamingowego laptopa Dell Alienware 17mx. Więcej informacji o zwyciężczyni, w tym przygotowany przez nią film, można zobaczyć na tej stronie.

„Bardzo ucieszyła mnie wiadomość o wygranej. Konkurencja była naprawdę duża i świadomość tego napawa mnie jeszcze większą radością. Wiele uczestniczek miało wspaniałe talenty oraz twórcze umiejętności, dlatego też w pierwszej kolejności chciałam pogratulować im uczestnictwa i podziękować za to iż mogłam z nimi konkurować. Dziękuję także organizatorom konkursu oraz wszystkim osobom pracującym nad jego przebiegiem, a w szczególności Kamelii za odpowiadanie na miliony moich pytań. Podziękowania należą się także moim przyjaciołom oraz znajomym za wsparcie podczas całego przedsięwzięcia. Wasz wkład jest dla mnie bardzo ważny. Postaram się z godnością dzierżyć tytuł Miss Lineage II i z chęcią w przyszłym roku przekażę „koronę” kolejnej pretendentce.” – powiedziała zwyciężczyni, dowiedziawszy się o swojej nominacji.

 

Kolejne miejsca zajęły odpowiednio Khomyasok z serwera Erica oraz LustX z Esthus. Nagroda publiczności powędruje natomiast do underwear, którą można spotkać na serwerze Kain.

 

„Wybory Miss Lineage były jednym z największych konkursów w historii naszej gry. Odzew społeczności był ogromny – gdy w ciągu kilku pierwszych dni spłynęło do nas kilkadziesiąt zgłoszeń, od razu zrozumieliśmy, iż nie łatwo będzie wybrać zwyciężczynię. W czasie trwania konkursu, uczestniczki udowodniły, iż nie tylko posiadają nieprzeciętną urodę, ale także wiele innych atutów, którymi pochwaliły się w filmach przesyłanych w ramach drugiego etapu zabawy. Ostatecznie wybór padł na graczkę z Polski, ale muszę przyznać, że na prawdę nie było łatwo nam zadecydować, a narady trwały kilka dni. Mam nadzieję, że dzięki wyróżnieniu i cennej nagrodzie, zabawa w świecie Lineage II będzie dla Agnieszki jeszcze przyjemniejsza. Dziękuję wszystkim dziewczynom za udział i do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu!” – powiedziała Anna Aristova, Project Development Manager Lineage II PL w Innova.

 

Wszystkie uczestniczki oraz ich pracę może obejrzeć na stronie www.misslineage2.com .

 

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry ze strony https://eu.4game.com/lineage2pl/install oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sprawdzić wszystkie jej walory całkowicie za darmo.

 

Więcej informacji o grze na: https://eu.4game.com/lineage2pl/.

Dixy_Lilith

Dodaj komentarz