Must Deliver debiutuje na platformach mobilnych.

MD_LOGO_TRANSPARENTNowa gra studia Cherrypick Games, odpowiedzialnego za hit „Touchdown Hero”, trafiła właśnie na najpopularniejsze systemy mobilne: iOS, Android i urządzenia Amazon. Gra zaoferuje mechanikę rozgrywki, która przypadła do gustu rzeszom fanów Touchdown Hero na całym świecie – w tym system odblokowania nowych postaci, ataki specjalne, zróżnicowane otoczenie, a wszystko osadzone w świecie dotkniętym przez wirus zombie.

 

MustDeliver skupi się na biciu rekordów – nie tylko własnych, ale i znajomych. Gra akcentuje rywalizację pomiędzy graczami i stawia przed nimi liczne wyzwania, za realizację których otrzymają zróżnicowane nagrody, niezbędne do przeżycia kolejnych starć z zombiakami. Wersja iOS posiada wbudowany Everplay, który pozwala na nagrywanie filmików z rozgrywki z możliwością natychmiastowej publikacji.

Art

MustDeliver

MustDeliver to ekscytująca i wciągająca gra z dużą dawką adrenaliny, która stawia przed graczem zadanie przedarcia się przez hordy zombie w zmieniających się strefach i warunkach klimatycznych. W grze będzie można spędzić wiele godzin, dzięki ogromnej ilości postaci do odblokowania, ataków specjalnych do udoskonalenia oraz możliwości wyzywania swoich znajomych na pojedynki.

 

Główne cechy gry:

 

 1. Uciekaj przed zombiakami, naładuj atak specjalny, zniszcz umarlaków i dostarcz lek dla ocalałych!
 2. Pokonaj znajomych i pobij rekord, a otrzymasz nagrody i odblokujesz kolejne postaci
 3. Wykorzystaj arsenał ataków: każda z postaci posiada unikalny atak do walki z zombie – cięcie, cios pięścią, kopniak, strzał z broni i wiele więcej
 4. Przeżyj starcie z wieloma rodzajami wrogów – od powolnych szwędaczy po szybkie abominacje
 5. Odkryj zupełnie nowe postacie i ataki do wykorzystania w grze
 6. Biegnij przez ciągle zmieniające się otoczenie i warunki pogodowe
 7. Bądź retro, dzięki dopracowanemu wyglądowi i oprawie muzycznej gry 

   

   

 

MustDeliver w Appstorze: link

MustDeliver w Google Play: link

MustDeliver w Amazon Appstore: link 

Dodaj komentarz