KUP WYJĄTKOWE GRY W NIŻSZYCH CENACH I WSPOMÓŻ INSTYTUJCĘ CHARYTATYWNĄ POMAGAJĄCĄ DZIECIOM

Logo G2AG2A.com we współpracy z PayPal, Desura, CI Games, Cellar Door Games oraz BetaDwarf zapraszają  do promocji, z której pełen dochód zostanie przekazany międzynarodowej fundacji Save The Children.

Krakowska firma G2A.com sp. z o.o., właściciel sklepu G2A.com oraz partner Keye.pl, we współpracy między innymi z PayPal, Desura i CI Games, zapowiada wyjątkową, charytatywną promocję dla graczy. Począwszy od soboty, 15. lutego (godzina 10:00), gracze będą mogli zakupić szereg wyjątkowych gier w cenie poniżej 11 zł (3.5 USD), przy czym cały dochód ze sprzedaży będzie na bieżąco przekazywany na konto fundacji Save the Children. Co więcej, dzięki wsparciu innej amerykańskiej organizacji pomocy potrzebującym, kwota zebrana w trakcie akcji zostanie zmultiplikowana aż 16-krotnie – dokonując zakupu o wartości 10 zł., gracz wspomoże fundację charytatywną kwotą aż 160 zł.!

 

Zapoznaj się z pełną listą tytułów i weź udział w charytatywnej akcji na:

https://www.g2a.com/gamers-got-hearts

 

Promocją objętych jest szereg tytułów: Rogue Legacy (Cellar Door Games), Sniper: Ghost Warrior 2 Gold i Alien Rage Unlimited (CI Games), Forced (BetaDwarf) oraz inne wyjątkowe i świetnie oceniane tytuły, takie, jak Faster Than Light, Monaco czy Papers Please. Pełen dochód ze sprzedaży gier w czasie trwania promocji (start 15. lutego aż do wyczerpania zapasów) zostanie przekazany międzynarodowej agencji humanitarnej Save The Children, która pomaga dzieciom na całym świecie już od 1919 roku. Jutrzejsza promocja jest częścią większej kampanii charytatywnej na rzecz poszkodowanych dzieci, zainicjowanej przez G2A.com we współpracy z PayPal oraz innymi partnerami w 2013 roku, na którą wpłynęło już przeszło 10.000 dotacji od graczy z całego świata. Akcję G2A Let’s Save the Children Together można śledzić pod adresem: https://www.g2a.com/savethechildren

 

Projekt można wspierać nawet nie dokonując zakupów. Każde udostępnienie informacji o inicjatywie G2A.com na Facebooku lub Twitterze za pomocą przycisku na stronach akcji, spowoduje przekazanie jednego dolara na rzecz fundacji przez organizatora (aż do 25.000 USD!). Firma G2A.com przekazała już w ten sposób przeszło 8.000 USD na cele charytatywne realizowane przez Save the Children.

G2A.com

Założona w 2010 roku w Krakowie firma G2A.com sp. z o.o. to właściciel międzynarodowego sklepu online, oferującego szybkie, wygodne i tanie zakupy licencji na gry Steam, Origin, kart Xbox Live, kodów PSN i innych. Wszystkie transakcje przeprowadzane na platformach G2A.com są zabezpieczane z użyciem najnowszych technologii i oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa w Europie, co potwierdza szereg prestiżowych certyfikatów: Fair Play, Reliable Company czy D&B Worldwite Network Liability. Podążając za duchem czasów, G2A.com skupia się na cyfrowej dystrybucji oraz na współpracy z wyjątkowymi osobistościami Internetu takimi, jak PewDiePie, Athene, KSI, SivHD czy Ocelote.

 

Dowiedz się więcej na www.G2a.co.

G2A Gamers Got Hearts 720

Dodaj komentarz