Karta PSN – doskonały pomysł na prezent dla gracza!

Masz w rodzinie kogoś, kto uwielbia grać na konsoli PlayStation? W takim przypadku już wiesz, co kupić w prezencie! Karta PlayStation pozwala na doładowanie konta dodatkowymi pieniędzmi do wydania na gry i inne usługi. Dla gracza jak znalazł!

Gry na konsolę PlayStation możemy kupować na kilka różnych sposobów. Możemy po prostu udać się do sklepu i wybrać grę z półki w pudełku. Możemy również zakupić grę w formie wirtualnej, czyli bezpośrednio w sklepie internetowym PlayStation, do którego uzyskujemy dostęp po zalogowaniu się na konsolę lub przez przeglądarkę internetową na swoim komputerze.

W sklepie internetowym PlayStation Store możemy wykupić gry z zapłatą kartą lub też możemy doładować swoją internetową „portmonetkę” pieniędzmi, które pochodzą z kart PSN. Gdy wobec tego nie wiesz, jaką grę zakupić dla fana grania na konsoli, karta PSN będzie strzałem w dziesiątkę.

Karta dostępna jest w wielu różnych sklepach, między innymi możemy zakupić ją w sklepach sieci Media Expert, Media Markt, Relay, Inmedio, 1-minute, Auchan, Tesco, Saturn, Komputronik, Lotos, BP, Circle K, T-Mobile, Empik, Matras, Leclerc, Sony, a także w wybranych sklepach internetowych. Do wyboru mamy kilka nominałów, w tym 100 oraz 200 złotych.

W sklepie otrzymujemy wtedy specjalny kartonik, który zawiera specjalny kod do wpisania na koncie użytkownika. Jednak nie jest to jedyny sposób na zakupienie karty PSN. Drugi to wykupienie kodu przez internet. To wygodna i łatwa w realizacji usługa, która dodatkowo pozwala nam na zapłacenie jeszcze mniej! Przykładowo karta PSN o nominalne 100 złotych może kosztować nas kilka, a nawet kilkanaście złotych mniej!

Gdy chcemy zakupić kartę z doładowaniem konta PlayStation przez internet, pamiętajmy jednak o tym, aby zrobić to na godnym zaufania serwisie z doładowaniami. Warto wcześniej sprawdzić, jakie są opinie na jego temat, ponieważ może się okazać, że wybrana przez nas strona po prostu będzie oszustwem, narażając nas na utratę pieniędzy. Opinie na temat sklepów z doładowaniami możemy znaleźć on-line.

Dodaj komentarz