Jordas Precept – najnowsza aktualizacja Warframe ląduje na PC

Warframe, gra studia Digital Extremes, otrzymałakolejną dużą aktualizację wersji pecetowej.

Naszemu układowi słonecznemu grozi ogromne niebezpieczeństwo – na horyzoncie pojawiła się wielka zainfekowana masa, która jest w stanie pochłonąć wszystko co stanie jej na drodze. Golem J-3 przybył i gracze potrzebować będą musieli użyć wszystkich możliwych zasobów, aby go pokonać.

Na szczęście najnowsza aktualizacja przygotuje graczy do odparcia ataku plagi! Do ich dyspozycji trafią m.in. rozbudowany interfejs Archwing, nowe misje i mechaniki rozgrywki, nowe bronie oraz opcje personalizacji, a także zupełnie nowy Warframe – Atlas, który swoją potęgą potrafi nagiąć ziemię do własnej woli.

ArchwingDefense

Najważniejsze elementy aktualizacji:

  • NOWY WARFRAME – ATLAS: Tytan, władca żywiołu ziemi. Posiada następujące umiejętności:

Landslide: wymierza wrogowi cios pięścią, a po ponownym użyciu tworzy śmiercionośne combo

Tectonics: tworzy kamienny mur, który po ponownej aktywacji spadnie na wrogów

Petrify: Zamienia wrogów w kamień jednym spojrzeniem

Rumblers: Przywołuje dwa żywiołaki ziemi gotowe do walki wręcz

  • NOWE ZADANIE – JORDAS PRECEPT: Ordis jest zdecydowany pomóc innemu Cephalonowi, który został opanowany przez plagę. Ale czy zainfekowanego Cephalona można uratować?
  • ROZBUDOWA TRYBU ARCHWING: Dwa nowe tryby rozgrywki z wykorzystaniem Archwinga – Obrona mobilna Archwing oraz Obrona Archwing – pozwolą graczom zapoznać się z rozbudowanymi opcjami Archwinga.
  • NOWI WROGOWIE: Misje stały się teraz jeszcze trudniejsze, ponieważ do wrogich frakcji dołączyły cztery nowe rodzaje przeciwników. Gracze będą musieli stawić czoło modularnym wrogom Corpusu, Elektrycznym i Toksycznym Kurierom Mutalist oraz Balistycznym Mutalistom.
  • NOWE BRONIE:

TEKKO – wizytówka Atlasa, stalowe pięści, rozdzierające wrogów z każdym uderzeniem

CONVECTRIX – kiedy spotkają się ze sobą dwie wiązki tego nożycowego lasera, nastąpi zamknięcie obwodu, które skutecznie wyeliminuje wroga

SONICOR – wysyła śmiertelne fale dźwiękowe

PHAEDRA – nowa broń Archwing, starsza siostra Somy

KASZAS – nowa broń Archwing, która zmieni Warframe w prawdziwego anioła śmierci, dzierżącego straszliwą kosę

Jordas Precept Key Art

  • ULEPSZONY BOSS – GOLEM J-3: Golem J-3 przeszedł serię ulepszeń od ostatniego starcia z Warframe’ami i czeka na godnych przeciwników w mrokach Eris. Śmiałkowie mogą do niego dotrzeć po ukończeniu misji Jordas Precept.
  • NOWE MISJE: Do podmorskiego laboratorium Grineer na Uranie dodano zupełnie nowe misje szpiegowskie.
  • NOWE OPCJE AKTUALIZACJI:

SYANDANA IGARO – to nowa niezwykle zwinna Syandana wyposażona w skrzydła

PELERYNA OPULAS – Ubiór tylko dla uprzywilejowanych członków frakcji Corpusu, to nowe trofeum dostępne dla wszystkich Tenno

SEGMENT MODUŁU LĄDOWISKA – W swoich warsztatach gracze będą mogli stworzyć zupełnie nowy Moduł lądowiska oraz Komunikator

WSPARCIE Z POWIETRZA: MANTIS – to specjalny moduł przypominający insekta, który posiada wbudowane funkcje wieżyczki medycznej

SKÓRKI MANTIS – trzy opcje dające możliwość zmiany wyglądu modułu Mantis

Wraz z Jordas Precept na graczy czeka jeszcze więcej niespodzianek i nowych opcji. Gracze pecetowi będą mogli pobrać aktualizację już dzisiaj! W najbliższym czasie, aktualizacja pojawi się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz