InnoGames prezentuje Tribal Wars na iPhone oraz iPad

Popularna cross-platformowa gra strategiczna Tribal Wars 2 od studia InnoGames trafiła dzisiaj także do posiadaczy urządzeń z systemem iOS. Dedykowana aplikacja kompatybilna z iPhone 4S i wszystkimi nowszymi urządzeniami iOS jest już dostępna do pobrania z App Store za darmo. Tribal Wars 2 to gra cross-platformowa, co oznacza, że gracze mogą prowadzić jedną rozgrywkę z urządzeń z systemem Android, iOS czy z poziomu przeglądarki internetowej – zmieniając platformę w dowolnej chwili i nigdy nie tracąc postępów. Tribal Wars 2 to następca niezwykle popularnej gry Plemiona (Tribal Wars), która zgromadziła już 55 milionów zarejestrowanych graczy na całym świecie.

Tribal Wars 2 iPad

Wieloplatformowy charakter sprawia, że Tribal Wars 2 to idealna gra do zaciętej rywalizacji i hardkorowej rozgrywki PvP. Mając dostęp do swojego konta z każdego miejsca i niezależnie od używanego urządzenia, gracze mogą planować podstępne ataki w czasie rzeczywistym i odpierać szarże wrogów. Rozwinięty system interakcji umożliwiający łączenie się w olbrzymie plemiona pozwoli koordynować strategie i ataki w czasie rzeczywistym na olbrzymią skalę. Tribal Wars 2 umożliwi ambitnym graczom trzymanie ręki na pulsie i uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Tribal Wars 2

W Tribal Wars 2 gracze wcielą się w rolę przywódcy niewielkiej osady w rozległym, średniowiecznym uniwersum. Stworzenie i rozbudowa własnego imperium będzie wymagać ciągłej czujności i gotowości do staczania niezliczonych zaciętych walk. To klucz do przetrwania w tym niebezpiecznym świecie. Ta wyjątkowa gra MMO koncentruje się na taktycznych potyczkach pomiędzy graczami rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Tribal Wars 2 to gra międzyplatformowa, co oznacza, że gracze mogą używać tego samego konta do zabawy w przeglądarce oraz na urządzeniach z systemami iOS i Android. Niezależnie od używanego akurat urządzenia doświadczą tego samego uniwersum, spotkają dobrze znanych sojuszników i stoczą bitwy z tymi samymi przeciwnikami.

Dodaj komentarz