InnoGames prezentuje nową erę w Forge of Empires i zaprasza na kolejny odcinek InnoGames TV

W tym tygodniu większość z nas powróciła do przyszłości – zaprezentowany dzisiaj najnowszy odcinek InnoGames TV pokazuje, jak przyszłość będzie wyglądać w Forge of Empires. Październikowa odsłona comiesięcznego podcastu video to także szansa, aby po raz pierwszy zobaczyć materiał z rozgrywki, nowe grafiki oraz przygotować się na zmiany nadchodzące w kolejnych aktualizacjach Elvenar. Oglądając 15 minutowy film, gracze dowiedzą się więcej o wydarzeniach w grze oraz w samej firmie. Zapraszamy na seans!

Dodatkową atrakcją, która pomoże świętować aktualizację w Forge of Empires jest możliwość wygrania tabletu Kindle Fire. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy zasubskrybować kanał YouTube InnoGames oraz wysłać wiadomość z nazwą użytkownika na TV@innogames.com.

W nowym odcinku przedstawiciele InnoGames opowiadają też o zbliżających się nowościach we wszystkich swoich grach: Starożytnych Cudach w Elvenar oraz dodatkowym balansie w Tribal Wars 2. Co więcej, w Grepolis rozpoczęło się wydarzenie związane z Halloween, a w The West – Día de los Muertos. Widzowie dowiedzą się też więcej o nadchodzącym systemie questów w Tribal Wars.

IGtv(1)

InnoGames TV to ukazujący się co miesiąc podcast, w którym zespół InnoGames informuje społeczność o najważniejszych zmianach i najświeższych nowościach w swoich grach. Goście mówią po angielsku, ale do filmów w serwisie YouTube są dostępne napisy w aż 9 językach – w tym w j. polskim.

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 150 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona (Tribal Wars), Grepolis oraz Forge of Empires.

Dodaj komentarz