Gra Wasteland 2 zintegrowana z Razer Surround

Wasteland 2 & Razer SurroundFirma Razer™, światowy lider w dziedzinie urządzeń oraz oprogramowania dla graczy wspólnie ze studiem deweloperskim inXile™, twórcami Wasteland™ oraz The Bard’s Tale™, poinformowała o współpracy, na mocy której debiutująca dzisiaj gra Wasteland 2™ zostanie zintegrowana z Razer Surround.

 

Razer Surround to darmowa aplikacja, która pozwala graczom doświadczać zaawansowanego, wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 w każdym modelu stereofonicznych słuchawek. Dzięki najnowszej technologii, algorytmy zastosowane w Razer Surround umożliwiają stworzenie niesamowitego środowiska dźwiękowego, którego charakterystykę można dostosować do własnych potrzeb za pomocą wielu opcji konfiguracyjnych. Aby wykorzystać możliwości ofertowane przez integrację aplikacji z Wasteland 2 gracze nie muszą się rejestrować, czy dokonywać dodatkowej instalacji.

 

„Zawsze byłem wielkim fanem Wasteland, więc współpraca z gigantem branży gier, jakim jest Brian Fargo, jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Dzięki Razer Surround z Wasteland 2 będą mogli w pełni cieszyć się nawet ci gracze, którzy nie posiadają pełnego zestawu do dźwięku przestrzennego.”

Wasteland 2 & Razer Surround

Brian Fargo, założyciel studia inXile, komentuje: „Obserwowałem jak Razer i Min rosną do rangi tytanów branży gier, więc kiedy tylko pojawiła się okazja do współpracy, zrobiłem to z przyjemnością. Razer Surround wspaniale stymuluje zmysł słuchu i pozwoli naszym graczom znacznie lepiej wczuć się w post-apokaliptyczny świat Wasteland 2.”

 

Brian Fargo oraz inXile planują także integrację Razer SDK, w tym ogłoszony niedawno Chroma SDK, który umożliwi inteligentne sterowanie podświetleniem klawiatur, myszek i headsetów z linii Razer Chroma.

 

Studio inXile uczestniczy w programie Razer Indie Development Program, którego celem jest wspieranie niezależnych twórców poprzez udostępnianie urządzeń oraz dostępu do SDK. Więcej informacji o Programie można znaleźć pod adresem:

http://developer.razerzone.com

 

 

Dodaj komentarz