Gra Warframe dostępna tej jesieni tylko na Playstation 4

Warframe-LogoFirma Digital Extremes ogłosiła, że Warframe – oczekiwana gra Free-To-Play będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation®4. Przez trzy miesiące, począwszy od 15. listopada w USA i 29. listopada w Europie użytkownicy konsoli PS4™ jako pierwsi przetestują możliwości kosmicznego ninja. Współpraca z Sony została zapowiedziana podczas wystawy PAX Prime w Seattle, jednej z największych imprez branży gier komputerowych i wideo, gdzie gra Warframe jest prezentowane szerokiej publiczności (stanowisko Sony #1222) i zbiera wiele entuzjastycznych komentarzy.

“Nasza branża ewoluuje i staje się coraz bardziej przyjazna graczom” – powiedział Steve Sinclair, dyrektor kreatywny w Digital Extremes. “Dziś gry są dystrybuowane na wiele sposobów i Sony doskonale rozumie ten proces. Właśnie dlatego Warframe pojawi się w pierwszej kolejności na PlayStation 4. Jeśli kochacie gry akcji i strzelaniny, ściągnijcie Warframe gdy tylko rozpakujecie świeżo zakupioną konsolę. Będzie dostępne całkowicie za darmo!”

 

Zaprojektowana z myślą o kooperacji między graczami i rozwijaniem klanu, Warframe w pełni skorzysta z rozbudowanych funkcji społecznościowych, które pojawią się w systemie operacyjnym PlayStation 4. Warframe w pełni przetestuje moc konsoli oferując strumieniowanie obrazu i dźwięku, a także korzystając z unikalnych możliwości wyposażonego w głośnik i touchpad nowego kontrolera DUAL SHOCK 4. Pojawi się również aplikacja Warframe Nexus na tablety i smartfony z systemami iOS i Android. Wykorzystując drugi ekran gracze wykonają dodatkowe zadania podczas gry. Aplikacja będzie także przydatna z daleka od konsoli – dzięki niej gracze będą w stanie modyfikować wyposażenie, podglądać co dzieje się aktualnie w świecie Warframe, a także planować kolejne sesje z przyjaciółmi.

 

Warframe zaprasza graczy do futurystycznego świata, w którym wcielą się w obudzonych z długiego snu wojowników Tenno uzbrojonych we wspomagane egzoszkieletey. Ta starożytna technologia daje ich posiadaczom niewyobrażalną moc, oferując unikalne moce ataku i obrony. Gracze samotnie bądź w czteroosobowych zespołach wypełniają misje mające na celu odnalezienie starożytnych artefaktów, pomagających usprawnić możliwości bojowe egzoszkieletów (tytułowe “Warframe”) oraz broni.

 

Więcej szczegółów o grze Warframe na konsolę PlayStation®4 podamy się już wkrótce. Najnowsze informacje na temat gry zawsze znajdują się pod adresem www.warframe.com.

CorpusExterminationDesertSettlement

 

 

One thought on “Gra Warframe dostępna tej jesieni tylko na Playstation 4

Dodaj komentarz