Galaxy on Fire – Alliances po polsku już w październiku!

GOFA Android - Ikona AplikacjiStudio Deep Silver FISHLABS zapowiedziało dzisiaj światową premierę swojej popularnej gry sci-fi na platformie Android. Pierwsza wieloosobowa odsłona serii Galaxy on Fire™ – Alliances zadebiutuje w Google Play pod koniec października, choć mieszkańcy wybranych krajów już teraz mogą pobrać i grać w najnowszy tytuł bez żadnych ograniczeń.

 

 

Popularna mobilna gra MMO Galaxy on Fire™ – Alliances od Deep Silver FISHLABS zadebiutuje w Google Play już pod koniec października bieżącego roku we wszystkich krajach. Gra została już udostępniona limitowanej liczbie graczy z Australii, Nowej Zelanii i Kanady. Ta kosmiczna strategia oferuje przede wszystkim ekscytujący tryb multiplayer oraz przystępne tryby kooperacji oraz  sojuszu. Podobnie jak wersja na iOS, Galaxy on Fire™ – Alliances na Android będzie dostępna do pobrania za darmo z opcjonalnymi mikropłatnościami. Najnowsza propozycja FISHLABS może pochwalić się cechami typowymi dla produkcji tego studia –  hi-endową grafiką 3D i pełną optymalizacją pod szeroką gamę nowoczesnych tabletów i smartfonów działających z systemem Android. Gra zadziała płynnie także na każdym starszym urządzeniu z tym systemem, o ile posiada ono co najmniej 512 megabajtów pamięci RAM. Wśród najpopularniejszych urządzeń wspieranych przez GOFA znajdują się: Asus Google Nexus 7, NVidia Shield, HTC One, Samsung Galaxy Tab 1-3 czy Samsung Galaxy S20S5.

gofa_screen(001)_(1920x1080)_(PL)

Galaxy on Fire™ – Alliances to rozbudowana gra strategiczna, w której gracze wcielą się w energicznych i przedsiębiorczych dowódców Terran, Nivelian lub rasy Vossk. W poszukiwaniu sławy i fortuny będą zmuszeni wypuścić  się poza granice skolonizowanego kosmosu – do regionu znanego jako Shroud Nebula. Tam założą swoje bazy, które powinni szybko ulepszyć, aby wyruszyć dalej, w poszukiwaniu kluczowych surowców oraz nowych, strategicznych terytoriów do podbicia. Jednak jedynie ci, którzy mogą liczyć na wsparcie sojuszników, odniosą sukces i przetrwają w tym nieprzyjaznym uniwersum. Aby zwiększyć swoje szanse w Shroud Nebula, gracze będą musieli wykazać się taktyczną finezją, niezłomną odwagą, rozważnym planowaniem oraz – przede wszystkim – umiejętnością działania w grupie.

gofa_screen(004)_(1920x1080)_(PL)

W skład nadchodzącej wersji Galaxy on Fire™ – Alliances na Android wejdą wszystkie najnowsze aktualizacje dostępne do tej pory na iOS.

Cechy gry:

  • Pierwsza mobilna strategia MMO w uniwersum Galaxy on Fire™
  • Rozległa mapa z przeszło 200 000 indywidualnych planet
  • Epickie bitwy gwiezdne toczone przez setki graczy
  • Przystępny tryb sojuszu ze zróżnicowaną kooperacją
  • Globalne rankingi dla graczy (i znajomych z Facebooka) oraz dla międzynarodowych sojuszów
  • Trzy zróżnicowane rasy znane z uniwersum GOFA
  • Hi-endowa grafika 3D z doskonałymi efektami specjalnymi
  • Interfejs użytkownika zoptymalizowany pod urządzenia mobilne
  • Pełna optymalizacja i wsparcie różnych rozdzielczości typowych dla popularnych urządzeń z systemem Android
  • Polska wersja językowa

gofa_screen(002)_(1920x1080)_(PL)

Więcej informacji o nadchodzącej premierze Galaxy on Fire™ – Alliances na Android można znaleźć na stronach http://www.dsfishlabs.com i http://www.gofalliances.com.

Dodaj komentarz