Forge of Empires w 2015 roku podbiło serca polskich graczy

W 2015 Forge of Empires udało się powiększyć rzeszę graczy z Polski aż o 25%. Użytkownicy z chęcią odwiedzali miasta innych graczy i częściej przeprowadzali transakcje handlowe. Ponadto, średnia wizyt polskich graczy wynosi aż 5,840 na gracza, jest to jedna z najwyższych średnich pod tym względem na świecie.

Polscy fani Forge of Empires wykazywali się niezwykłym zaangażowaniem przez cały rok, stając się tym samym jedną z najbardziej aktywnych w grze narodowości na świecie. Gracze średnio stoczyli 397 bitew, notując jeden z najwyższych wyników na świecie. Wysłali 225 wewnętrznych wiadomości, a także przeszli zawrotną liczbę 170,238,085 questów. Równie ochoczo rozbudowywali swoje miasta, zaś szczególnie upodobali sobie Castel del Monte, Sobór Wasyla Błogosławionego oraz Notre Dame. To właśnie te wspaniałe budynki uświetniły największą liczbę miast w 2015.

Dzięki zaplanowanym na ten rok licznym nowościom i ciągłym ulepszeniom mobilnym, twórcy Forge of Empires spodziewają się, że w 2016 przyciągną do gry kolejne zastępy nowych graczy z Polski.

Forge of Empires to popularna gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie, przeprowadzając skuteczne kampanie wojskowe i handlowe. Forge of Empires jest dostępna przez przeglądarkę internetową, a także na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Infografika - Forge of Empires w 2015 roku podbiło serca polskich graczy(2)

Dodaj komentarz