Forge of Empires trafia na Androida

Android_Graphic_ForgeStudio InnoGames poinformowało o dzisiejszej premierze wyczekiwanej mobilnej wersji swojej popularnej gry strategicznej Forge of Empires. Od dzisiaj gracze mogą podbijać nowe terytoria i rozwijać swoje imperia nie tylko w komputerowych przeglądarkach i na iOS, ale także na urządzeniach wyposażonych w system Android. Co więcej, posiadacze urządzeń z mobilnym systemem od Google nie będą musieli rozpoczynać zabawy od początku, gdyż Forge of Empires jest aplikacją w pełni cross-platformową. Oznacza to, ze gracze mogą rozpocząć grę na jednej platformie, a następnie kontynuować na innych urządzeniach, bez utraty postępów.

 

Studio InnoGames udostępniło także film, w którym Lead Developer Tobias Hassenkloever przedstawia Forge of Empires w nowej, mobilnej odsłonie. Aplikacja wspiera wszystkie urządzenia z systemem Android w wersji 4 (Ice Cream Sandwich) lub nowszej. Zarówno smartfony i tablet oferują to samo pełne doświadczenie i te same funkcje. Co więcej, w wersji Android będą także dostępne wszystkie wydarzenia specjalne oraz ery.App_Screen_1

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami. Forge of Empires została nagrodzona jako Najlepsza Gra Przeglądarkowa 2013 roku w konkursie German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis), a w 2014 gra znalazła się na liście top 5 najlepszych nowych strategii na system iOS. Gra jest obecnie dostępna w 23 językach.

Screen_Forge_Android_Tablet

Dodaj komentarz