Forge of Empires dostępne na tablety Kindle Fire!

Studio InnoGames udostępniło swoją popularną grę Forge of Empires na wszystkie urządzenia Kindle Fire od drugiej generacji, do zapowiedzianej właśnie czwartej. Aplikację można pobrać za darmo poprzez Amazon Kindle App store oraz Amazon Appstore na urządzenia z Androidem.

FoE_Amazon_1

Aspirujący do miana przywódcy imperium gracze będą mieli pełen dostęp do tych samych funkcji gry co posiadacze urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android, w tym także z cross-platformowych możliwości gry InnoGames. Jeżeli ktoś posiada już konto w grze, również będzie mógł kontynuować swoją rozgrywkę na urządzeniach Kindle Fire.

FoE_Amazon_2

 

Forge of Empires to popularna gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami. Forge of Empires została nagrodzona jako Najlepsza Gra Przeglądarkowa 2013 roku w konkursie German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis), a w 2014 gra znalazła się na liście top 5 najlepszych nowych strategii na system iOS.FoE_Amazon_3

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 150 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona (Tribal Wars), Grepolis oraz Forge of Empires.

Dodaj komentarz