Elsword: Region Elysion w nowej aktualizacji

Nowe plansze i tereny wraz z nowym miastem Atlas | Podwyższenie
poziomu maksymalnego do 85


Karlsruhe, 19.05.2016 – Południowokoreańskie studio KOG i Gameforge w nowej aktualizacji Elsword – popularnego tytułu anime w konwencji sidescroll – wprowadzają kontynent Elysion. Nowe misje i nagrody, różnorodne plansze i tereny oraz podwyższenie poziomu maksymalnego do 85 zapewnią graczom niezapomniane wrażenia.

Naprzód, ku nowym brzegom – pierwsze kroki w regionie Elysion

Najnowszy patch wprowadza do popularnej MMO w stylu anime nowy kontynent Elysion, na którym znajduje się także miasto Atlas. Przyjaźnie nastawione NPC, jak na przykład zarządca stacji „Yuno” wraz ze stworzonym przez siebie mikro-nazoidem „Nono”, nie tylko oferują swą pomoc i rozdają misje, lecz także umożliwiają u siebie zakup przedmiotów.

Podczas specjalnych eventów w grze, które odbędą się w pierwszych tygodniach po aktualizacji, będzie można bliżej poznać NPC z miasta Atlas i obszaru Elysion. Nie należy lekceważyć zagrożenia czającego się poza obrębem bezpiecznej stacji, dlatego wraz z nową aktualizacją bohaterowie mogą podnieść swój poziom maksymalny do 85, by w ten sposób sprostać ambitnym wyzwaniom.

Ponadto poszukiwacze przygód w pobliżu Atlas odkryją nową, malowniczą planszę „Staw Szemrającej Wody”. Tam bohaterowie po raz pierwszy napotkają nowe typy potworów i będą mieli okazję przygotować się do walki na nowych planszach: „Kopalnia Decionu” i „Miasto Atlas”. Pierwsza instancja jest najłatwiejsza, jednak poziom przedmiotu musi wynosić przynajmniej od 70 do 72. Szalony naukowiec „Deca” na swoim mechanicznym tronie czeka na odważnych poszukiwaczy przygód. Na ostatnim etapie trzeba pokonać Nazoida, oznaczonego jako „Surveillan Kod_A”, stanowiącego rodzaj systemu zabezpieczającego „Miasta Atlas”.

Ciąg dalszy nastąpi…

Wkrótce ukaże się druga część aktualizacji. Gracze będą mieli możliwość zagrania na nowym terenie o nazwie „Obrzeża” oraz na planszy „Wieża Elysion”. Bohaterowie i grupy, po wejściu do wieży, napotkają wielkich i trudnych przeciwników, jednak nagrodą za ich pokonanie są najpotężniejsze łupy w Elsword. Kto odważy się stawić czoła przeciwnikowi o nazwie „Kod_Maya!” na poziomie trudności „normalny” albo „Wysokiemu Templariuszowi Kod_A” na poziomie „trudny” i „ekspert”? Ciekawe eventy w grze stanowią ukoronowanie nadchodzącej aktualizacji i zachęcają do wspólnej zabawy.

 

O Elsword

Elsword to gra MMO jest jedyną w swoim rodzaju mieszanką konwencji side scroll 2D i rpg w stylu anime, co gwarantuje bardzo dynamiczną, lecz zarazem strategicznie ambitną rozgrywkę. Epicka historia gry roztacza się wokół tajemniczego kamienia EL, któremu kontynent Elios zawdzięcza swoją życiodajną energię. Kamień ten jest strzeżony przez ośmiu mistrzów, a niektóre stworzenia, jak np. roboidalne nazoidy, czerpią z niego swą moc. Gdy pewnego dnia doszło do eksplozji tego kamienia, jego odłamki zostały rozsiane po całym świecie. Zadaniem gracza jest zespolenie na nowo wszystkich odłamków tego życiodajnego kamienia i uratowanie tym samym wszelkiego bytu na Elios. Czeka na niego 50 fantastycznych instancji, pełnych akcji, magii i zapierających dech w piersi przygód. Elsword zachwyca już europejskich graczy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Hiszpanii.

Dodaj komentarz