Dwa miesiące polskiego serwera Lineage II w liczbach

l2logoFirma Innova, wydawca gier MMORPG opublikowała informacje dotyczące dwóch pierwszych miesięcy działalności Lilith – serwera kultowej gry Lineage II dedykowanego polskim graczom. Informacje zostały zaprezentowane w formie przejrzystej infografiki.

 

Od czasu uruchomienia serwera, polscy gracze spędzili na nim aż 1 374 000 godziny – to 8 razy dłużej niż budowano Piramidę Cheopsa. W tym czasie stoczono 89 000 pojedynków PVP oraz zabito 124 000 000 przeciwników. Dokonano tego przy użyciu 295 000 000 umiejętności postaci. Dla 117 000 postaci było to jednak za mało – tylu bohaterów poległo stawiając czoła wyzwaniom świata Lineage II. Więcej statystyk znajduje się na wcześniej wspomnianej infografice.

Po dwóch pierwszych miesiącach dedykowanego polskiego serwera, mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z rezultatów które osiągnęliśmy do tej pory. Do gry co dzień dołączają nowe osoby, tworzą się nowe klany, a świat tętni życiem. Liczby przedstawione w infografice są najlepszym dowodem na to, że Lilith to fascynujące i cenione miejsce w świecie gier. Mam nadzieję, że polski serwer i specjalne atrakcje dla polskich graczy zainteresują jeszcze wiele osób do zapoznania się z wyjątkowym uniwersum Lineage II” – powiedziała Konstancja Glinka, Project Development Manager Lineage II PL w Innova.

 

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry ze strony https://eu.4game.com/lineage2pl/install oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sprawdzić wszystkie jej walory całkowicie za darmo.
Więcej informacji o grze na: https://eu.4game.com/lineage2pl/.

 

L2 PL -Infografika

Dodaj komentarz