Do Team Razer dołącza ekipa SK Telecom T1!

Razer™, pionierska firma niezwykle oddana wspieraniu rozwoju e-sportu na świecie, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z SK Telecom T1 (SKT-T1), w ramach której ten profesjonalny zespół e-sportowy dołączy do elitarnej organizacji Team Razer.

SK-T1, jedna z najbardziej podziwianych drużyn na świecie, powiększyła światowej klasy grono organizacji Team Razer, w skład której wchodzą już KTRolster, Najin e-mFire, LGD, Team Liquid, Counter Logic Gaming, Unicorns of Love, PaiN Gaming, Turquality, Atlas i Furious Gaming.

SKTT1_logo

„Organizacja Team Razer to przystań dla wszystkich najlepszych i najczęściej nagradzanych zespołów e-sportowych. To oczywiste, że Team Razer było docelową organizacją dla SKT-T1,” mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Jesteśmy dumni, że możemy pracować z tak utalentowanymi osobami i niezmiernie cieszy nas fakt, że razem z nimi będziemy mogli inspirować rozwój cyfrowej rewolucji, jaką jest e-sport.”

SKT-T1 składa się z wyróżniających się graczy, wśród których błyszczy chociażby 19-letni Lee „Faker” Sang-Hyeok, uznawany przez wielu za najlepszego gracza League of Legends wszechczasów i opisywany jako „Michael Jordan e-sportu” przez Dustina Becka, który w firmie RIOT Games zasiada na stanowisku Vice President of eSports. Faker zdobył już tysiące oddanych fanów, a jego światowa sława to temat poruszany w serwisach informacyjnych telewizji państwowej Korei Południowej.

„Niezmiernie cieszy mnie zawarcie współpracy z firmą Razer. To producent ceniony na całym świecie jako bezsprzeczny lider urządzeń e-sportowych, jak i tych dla wytrawnych graczy nie zajmujących się e-sportem,” nie krył ekscytacji Faker, który w SK Telecom T1 zajmuje pozycję mid-linera. „Możliwość korzystania z urządzeń najwyższej klasy przyniesie mi jeszcze więcej radości z gry, wierzę też, że jako reprezentant Team Razer przyniosę organizacji kolejne powody do dumy.”

Razer_Snake_Logo

SKT-T1 już od dłuższego czasu stanowi potęgę wśród społeczności graczy League of Legends, a w trzecim sezonie mistrzostw świata drużyna wygrała 1,000,000 USD. Rozgrywki finałowe oglądało 32 miliony widzów z całego świata. Ostatnio drużyna zajęła drugie miejsce podczas turnieju 2015 Mid-Season Invitational, do którego została zakwalifikowana automatycznie jako zwycięzca wiosennego sezonu 2015 w Korei Południowej, miażdżąc zespół GE Tigers wynikiem 3-0.

Dodaj komentarz