Do hitowego Auctioneera trafia wielka aktualizacja z nowym trybem rozgrywki. Cherrypick Games zapowiadają kolejną grę jeszcze w październiku.

Ponad półtora miliona graczy, którzy pobrali grę „Auctioneer”, od dzisiaj mogą cieszyć się ogromną aktualizacją wprowadzoną przez studio Cherrypick Games.

„Auctioneer” został wzbogacony o zupełnie nowy tryb Auction Gallery, który pozwoli na kolekcjonowanie zakupionych dzieł sztuki. Wraz z powiększaniem swojej kolekcji gracze będą mogli zdobywać cenne nagrody. Aktualizacja to także mnóstwo nowych przedmiotów do zakupu oraz nowe domy aukcyjne. Od teraz aukcje będzie można przeprowadzać zarówno na farmie, w ekstrawaganckiej galerii sztuki,  długim domu Wikingów oraz w wielu innych nowych miejscach.

auctioneer update

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania za darmo na platformach iOS i Android

Tymczasem już 29.10 na urządzenia z iOS i Androidem zostanie wydana nowa gra „Double Juggle”, w której za pomocą dwóch platform trzeba jak najdłużej odbijać mnożące się nieustannie kulki. Z pozoru prosta do opanowania gra szybko okaże się być nie lada wyzwaniem, wciągającym gracza na długi czas!

Infografika na temat gry „Auctioneer”: http://bit.ly/1FHCu2J

double juggle art

Dodaj komentarz